Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nálatok úgy jött meg...

Lányok, nálatok úgy jött meg az elsö hogy elöte fehér folyásotok volt? Vagy csak egyszerűen úgy meg jött hogy nem volt f. folyás?

Figyelt kérdés
Mert nekem nem volt, de már az első októberben meg volt olyan nyolc napig tartót, azóta semmi már nagyon várom hogy túl legyek a másodikon de nem tudom mikor fog jönni tudom az első útán még rendszertelen és ha majd be áll minden hónapba lesz, de még most hónapokig kimaradhat a másodikig úgye? Már három hónapja semmi holnap lesz pont három, nektek mennyi maradt ki? Én ismerek valakit akinek szintén f.folyás nélkül jelentkezet az elsö váratlanúl jött neki is,aztán fél évre volt neki a második azóta rendszeres neki, valószinü hogy majd nem igy lesz nekem is? Légyszí írjatok nektek hogy volt! Ja és 13 éves leszek márciusban, kis duci lányka vagyok.
2012. jan. 27. 19:16
 1/3 anonim válasza:

Ne parázd túl ezt a dolgot! Nekem is emlékszek régen 4 hónap után jött meg a második kb. egy év volt mire beállt rendesen! A fehérfolyásos dologra meg annyit mondanék, hogy mindenkinek más!

17/L

2012. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem évekig volt fehér folyásom, megjött, 2 hónap kimaradt. Azóta rendszeres. Nyugi.
2012. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindenkinek másképp működik a szervezete.
2012. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!