Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar nagyon szertnenk a paromma...

Rena0102 kérdése:

Mar nagyon szertnenk a parommal babat, de 4honapja semmi.8-an nem kellenemegjonnie, viszont furan erzem magam. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
A 25. napon vagyok ciklusilag, es kb.4 napja erzem hogy szurkal a mehem, csak par pillanatig, ma elkezdett fajni a fejem is, es szinte hanyingerem volt tole. tapasztaltam egy nagyon keves suru kremes folyast reggel, azota nem.a hom tegnap este 37fok volt.a melleim par napja fajtak nagyon a melleim, ami azota elmult, viszon a mellbimboim viszketnek es erzekenyek!ez lehet baba?parommal kb peteereskor(dec.16) voltunk 1utt, es azota is folyamatosan.
2012. jan. 4. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia,nagyon szoritok de most meg nemnagyon lehet barmit is erezni.en magam is igy vagyok hűlyitem magam hogy ezt azt erzek de nem.kimaradt verzes utan lehet érezgetni jeleket.most én is kesergek mert elkezdtem barnazni pedig ugy szeretnenek babat:(
2012. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Türelem 8.-ig! Akkor érdemes tesztelni!

Nem akarlak elkeseríteni, de 4 hónap az kb. semmit nem jelent.

2012. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mitől lehet?Lehet hogy csak bebeszéled magadnak a tüneteket.Ezt nem rosszindulatból írom.De 8.-án kiderül.

4 hónap után ne keseredj el,nekünk 9 hónap után sikerült.

2012. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha dec 16-an volt peteeresed akkor mar késik. A menstruacionak a 14. Dpon kell megjonnie. A tüneteket be is beszélgetés magadnak, de simán utalhatnak terhességet.

En nem bírtam kivárni a nemvart napját, elotte 4 nappal mar pozitív volt a teszt szoval akar tesztelhestz is, de mivel a Hcg szint mindenki el különbözőek alakul, Igy meg simán lehet fals negatív. Türelem. Szurkolok.

2012. jan. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szia!!átlagosan hány naposak a ciklusaid??mert azt nem írtad!!meg azt sem mikor volt meg utoljára??netti!!
2012. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
állítólag 1 éven belül a nők 85% teherbe esik..
2012. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek aki valaszolt.30 naposak a ciklusaim es szinte mindig pontos!!!ma reggel csinaltam elso pisibol jostesztnek ovu tesztet amin erosebb volt a tesztcsik a controlnal!!:)remenykedek!megegyszer koszonom a valaszokat es pusza:)
2012. jan. 5. 18:11
 8/14 anonim ***** válasza:
és rendes tesztet mikor csinálsz??várom a híreket!!!!remélem pluszos lesz!!netti!!
2012. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinalok rendes tesztet is!!mindenkepp megirom!!pusz
2012. jan. 5. 18:17
 10/14 anonim ***** válasza:
akkor drukkolok!!és várom az eredményt!!netti!!
2012. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!