Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bő tejszerű fehér folyás és...

Bő tejszerű fehér folyás és has szúrás (méh körül) utalhat terhességre? Tapasztalatok!?

Figyelt kérdés

Nektek milyen volt a terhesség legelején?

Vagy mire gondoljak ha nem arra?

23. ciklusnapomon vagyok és ma éreztem először ülő helyzetben ezt a kissé erősebb has szúrkát!


2012. jan. 27. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolhatsz nyugodtan terhességre.Nem akarok benned hamis ábrándokat ébreszteni,de nekem is pont igy volt.Igaz az is,hogy én a megtermékenyülés után 8 nappal éreztem a beágyazodást is.Tüneteim nem voltak csak a mellbimbom volt nagyon érzékeny.
2012. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szily Luca válasza:
igen, de ha kimarad a menstruáciod is akkor feltétlen teszteld. én nekem 2héttel az aktus után kezdödött. ugyan ez volt.
2012. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Más tünetem nekem sincs, egyelőre még, ma kezdődött. Nem tudok másra gondolni, mert biztos, hogy nem valami fertőzés, mert azt felismerném, sajnos elég sokszor volt már benne részem!:(

Tesztelni fogok mindenképp, ha nem jön meg...:)

2012. jan. 27. 19:34
 4/4 anonim válasza:
Szia!Megkérdezhetem mi lett veled?Én is ezeket érzem....
2014. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!