Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől alakul ki a fehérfolyás,...

Mitől alakul ki a fehérfolyás, mi is az valójában?

Figyelt kérdés
Mit lehet ellene tenni?Hallottam már olyan hogy többször kell tisztálkodni...én minden nap fürdök és ápolom magamat nem is kicsit..
2012. jan. 28. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás a hüvelyt tisztítja. Normális akkor,ha átlátszó,fehéres színű és egy nagyon kicsi szaga van.Testnedv ezért van szaga. (De ne ijedj meg,ha estére kicsit fehéres-sárgás lesz,csak akkor,ha 3-4 napig folyamatosan ilyen.) Kórósnak nevezhető,ha büdös,halszagú,sárgás-zöldes,viszket vagy ég a nemi szerved. (De ha épp akkor borotváltad attól is viszkethet, erre gondolj.Bár nem jó,ha borotválod.) Ilyenkor fordulj minél hamarabb nőgyógyászhoz/gyermeknőgyógyászhoz/tinédzserambulanciára!A fehérfolyás normális,minden nőnek van. Van akinek kicsit több, van akinek kevés. Nekem pl. mindennap van. Használhatsz tisztasági betétet,bár felesleges,mert a normálisra nem kell. (Kivéve,ha sok,de nincs semmi bajod.) És a mindennapi tisztasági betét használata,nem is egészséges,mert nem tud szellőzni a nemi szerved. Megkérdezhetem hány éves vagy és menstruálsz már? Ha bármi kérdésed van,írhatsz privátot is! :)
2012. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs furcsa illata, nem csíp vagy viszket a puncid, akkor semmit nem kell tenni, mert ez tisztítja és védi a hüvelyed.
2012. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem csipi a puncim,es budi is!
2012. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves 09:33-as Válaszoló! Ha csíp a puncid, és büdös a folyásod, az valami fertőzést jelent, amivel orvoshoz kell menned! Hány éves vagy?
2012. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mit jelent az, hogy ápolod magad nem is kicsit?
2012. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is van ilyen és minden nap de nem csíp meg ilyenek és tudom h nem kéne mindennnap tisztasági betétet használni de hát olyan zavaró akkor meg a bugyim lesz olyan... nem lehet akkor ellen tenni semmit?
2012. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az előző vagyok úgy értettem a mindennapot h kivétel amikor menstruálok mer amikor menstrálok akkor menstruálok amúy meg mindennap van fehér folyás.. néha kicsikét sárgás...
2012. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 10:52 Válaszolo,13 leszek idén.
2012. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!