Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok Kecskeméten olyan...

Tudtok Kecskeméten olyan szülész-nőgyógyászt aki kérésre vállal császármetszést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 22:10
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ha csak a szülés fájdalmaitól félsz, kérlek gondold ezt át. A császármetszés sok veszéllyel jár Rád és a babádra nézve is.
2012. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne akard, ha nem muszáj!!!
2012. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok terhes, csak próbálkozunk. Milyen veszélyekkel jár a császármetszés? Beszéltem olyannal aki így szült és azt mondta, örül hogy így szülhetett.
2012. jan. 30. 09:43
 4/19 anonim válasza:

ne akarj császárt elfélemlítselek? 3 napig csak szopizni viszik a babád, legalább két napig csövek jönnek ki belőled és nincs Wc-re séta és ha nincs gond 3 nap után lekerülsz a sima kismamákhoz és kb 1 hét múlva lehetsz csak otthon.és a felépülés sem egyszerű


Inkább kérj gerincbe érzéstelenítést ha félsz a fájdalomtól.


De ha odaérsz a második harmad végére akkorra már kb tudni fogod hogy mi vár rád és hogy mit is szeretnél. Ebben segítségedre lesz a védőnő, nőgyógyász és terhes tanfolyam vezetője. Úgyhogy nyugi


Sajna a babakészítés időbe telik van akinek rögtön összejön van akinek nem de a lényeg hogy ne ess kétségbe inkább keress egy dokit aki megvizsgál és megnyugtat (6 és 8 hónap telt el mire összejött 1-1 gyerek... nagyon szar a várakozás)

2012. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Komoly kockázatai is vannak a császárnak, amiről ritkán beszélnek!
2012. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mi is 2011. május vége óta próbálkozunk, de még sajnos nem sikerült teherbe esnem. :( Már utána olvastam könyvekben, interneten hogy is fog zajlani a terhesség, és hogy miért nem fogan meg olyan könnyen a baba. Neked orvoshoz kellett menned, vagy 6-8 hónap után segítség nélkül sikerült a terhesség? 26 éves leszek idén, még nem vagyok elkésve az anyaságról, de azért kicsit idegesít miért kerül ilyen sok időbe. Májusban jár le az egy év, ha addigra sem sikerül teherbe esni, akkor szertenék elmenni dokihoz.
2012. jan. 30. 14:30
 7/19 Bence_ ***** válasza:

[link]

Lelkileg is rendben kell lenni ahhoz, hogy teherbe essél.

Bármin amin görcsölsz, azt engedd el. Természet okos, csak kiegyensúlyozott anyát szeret.

2012. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

pont arról beszéltem, amit 7. idázett cikkében olvashatsz..


5. vtam

2012. jan. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Jó pénzért valamennyi szülész megteszi.
2012. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem se akarj alapból császárral szülni. Ha gond lesz, úgyis megcsászároznak! A szüléstől ne félj, hiszen szakemberek lesznek mellettetek, vigyáznak rátok. A szülés fontos élmény, ahhoz is fontos, hogy te anyává válj, és a babádnak könnyebb legyen alkalmazkodni a kinti világhoz. Nem véletlenül van így kitalálva, hidd el. A szülés segít, a fájdalmak, a vajúdás, a kitolási szak, minden. persze, aki császárral szül, is nagyon-nagyon jó anyuka lesz, és nem lesz kisebb, de kár kihagyni a természetes szülést, ha van rá lehetőséged, mert gazdagít.

Olvass Leboyer-től, vagy nagyon jó Nyitrai Erika Az érintés hatalma című könyve, ez nemcsak a gyereknevelésről és terhességről szól!

Ne félj! Jön majd a baba, ha eljött az ideje

2012. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!