Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog. Gátlót szedő nők, akiknek...

Fog. Gátlót szedő nők, akiknek csökkent a libidója, a tabi abbahagyása után mennyi idővel állt helyre?

Figyelt kérdés

Meddig szedtétek a tablettát?

Mindenki története érdekel, de kérlek, írjátok meg, hogy házasságban éltek-e. (Én igen.)


2012. jan. 29. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Fofigátlo elég becsapos mert van h akkor jön ki h menyi gondot okozott amikor abbahagyja az emebr és nem is gondoltad h attol lehet.Én majd egy éve szüneteltetem majd ujat fogok szedni hamarosan és éreztem h csökkentette de akor jöttem rá h nme is kicsit amikor pár honap szünet után érzékenyek lettek a melleim is,elötte tök érzéketlenek voltak.Amúgy pedíg tényleg tuti köze van hozzá.Szerintem pár hónap után rendbejössz föleg ha alacsony hormontartalmút szedtél.Jah én 10 évig szedtem Harmonet nevű fogigátlót.
2012. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, mit okoz...

Azért kérdezem, hogy akinél ugyanezt okozta, mennyi idő után kívánta újra a szexet.

Amúgy igen, alacsony hormontartalmú (Dienille), és 4 éve szedem.

2012. jan. 30. 09:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Én három évig szedtem, de többfélét, mert nem igazán váltak be, volt, hogy folyamatosan véreztem, volt, hogy egyáltalán nem jött meg. EGy közös volt valamennyi gyógyszerben a libidómat a nullára redukálta. Én önkényesen döntöttem úgy, hogy elég, szünet kell nekem. Már három héttel az utolsó tabletta után fellobbant bennem a régi vágy. A vőlegényem csak nézett, hogy mi történik velem. A kapcsolatunk elején voltam ilyen tüzes szerinte mint most. Úgyhogy nekem már pár hét is elég volt. Egyelőre nem is gondolkodom rajta, hogy újra el kellene kezdenem szedni, annyira élvezem, hogy kívánom végre újra a szexet. :-)
2012. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok:

Mi most készülünk a házasságra, nyáron esküszünk. Nekem is gondot okoz egyébként, hogy furcsának érzem, hogy a házasságban óvszerrel védekezzünk, de egyelőre nincs jobb ötletünk. A nuvaringtől irtózunk, spirált még nem tesznek fel, a többi módszerben meg nem bízok meg igazán.

2012. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 évig szedtem Femodent, Triregolt. Kb. 2 hónap múlva állt helyre de minek...házasságban élek, de nincs szex...
2012. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon reménykedem benne, hogy nálam is csak a tabi a probléma...
2012. jan. 31. 09:07
 7/7 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak sok boldogságot. :)
2012. jan. 31. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!