Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy bírjak ki ma 6 órát...

Hogy bírjak ki ma 6 órát ilyen erős vérzéssel?

Figyelt kérdés
tegnap kezdett megjönni,tehát ma vagyok az első napon és örülten sok van. Szülői igazolásom már nincs,de így suliba menni maga a pokol. Fáj a hasam,rossz a közérzetem,szédelgek,kicsit hasmenésem van és rengeteg vér... óráról meg úgysem engednek ki( sosem szokták az embert). A betét nem jöhet szóba mert kipattogok tőle. De olyan sok van hogy a tampon nem fogja bírni 45 percen keresztül:/
2012. jan. 30. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig máshogy nem megy:(

Rakjál be tampont, aztán egymás után két betétet.

Esetleg rakjál rájuk, kis vattát, hogy ne irritáljon.

Meg talán beszélj az iskoladokival, hátha elenged:)

Jobbulást:)

2012. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod:)

sajnos a suli doki nagyon ritkán van bent. Egy héten egyszer.

Köszönöm mégegyszer

2012. jan. 30. 07:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, én is ebben a cipőben járok:)
2012. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
neked is jobbulást:)
2012. jan. 30. 07:48
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem menj el nögyógyászhoz, mert ennyire erös vérzés nem megszokott. Könnyen lehet, hogy egyszerü kezeléssel rendbelehet hozni annyira, hogy elvislehetö mennyiségü legyen. De mindenképpen tud adni olyan szert, ami a tüneteket csökkenti (NEM fogamzásgátlót, azt tilos ilyen okból szedni)
2012. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
vagy menj el a házi orvosodhoz.hátha ö kiír ezek miatt....
2012. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
még tavaly voltam nődokinál mert rohadt rosszul voltam. Azt mondta ez vele jár és azért fáj ennyire meg minden mert megvastagodott a nyálkahártya és ez fájdalmas velejárója. Nem adott sem gyógyszert,sem igazolást. Meg elküldött terhességi vizsgálatra ( labor) mert azt hitte elvetéltem hogy ilyen sok vér van... nagyon megalázó volt. Holott nem tudom hogy lehettem volna terhes.
2012. jan. 30. 07:57
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Jobb lenne ha orvoshoz mennél, bár minden hónapban nem maradhatsz otthon menstruáció miatt.
2012. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
megmondom anyunak hívja fel a háziorvost hogy ezzel fogad-e... mert hasmenésem is van sajna:( ez nagyon ritkán van,de most összejött minden. Meg a hányinger is.
2012. jan. 30. 08:00
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, bocsika...
2012. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!