Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában miért kell folyton...

Mostanában miért kell folyton pisilnem?

Figyelt kérdés
Régebben kibírtam akár órákig is, és egy nap kb 1-2x mentem pisilni, pedig akkor is sokat ittam. Amúgy csak szénsavmentes ásványvizet és gyümölcsleveket iszom, semmi mást, és nincsen szúró érzésem pisilés közben, nincsenek alhasi fájdalmaim stb. Csak ennyi, hogy most sokkal előbb jelentkezik a vizelési ingerem, mint régebben. Ez mitől lehet?
2012. jan. 30. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1x, 2x az szerintem kevés. Egészségtelen, sokat igyál, és pisilj naponta jóval többször,az a normális! Én is kibírom egész nap, aztán meg majd megpusztultam a vesekőbe... Igyál!
2012. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul írtam, nem napi 1-2x mentem pisilni, mert nem vettem bele, hogy lefekvés előtt és felkelés után mindig elmegyek pisilni, ezeken kívül volt az, hogy nem sűrűn jártam pisilni. De most már akkor érzem, hogy pisilnem kell, amikor még csak "félig sincs" a hólyagom... miért van ez?:/
2012. jan. 30. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:

velem dettó ez van...én a megfázásra gondoltam, mert az szokott sűrű vizelési ingert okozni, de hogy fáznék fel ha itthon vagyok állandóan? Meg folyamat van hogy hetekig tart ez a majd bepisilek fázis..

Képzeld el volt olyan nem rég, hogy pisiltem, már mostam a kezem, nyúltam a kilincsért és már éreztem hogy kell...Megnyomkodtam és éreztem h kell pipilni:D

Na erre varrjatok kabátgombot:d

2012. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, velem is pont ez van:D mióta ez jelentkezett (pár napja) itthon vagyok, szóval tuti nem fáztam fel, meg ugye annak lennének más tünetei is (alhasi fájdalom stb...), szóval nem értem:/ Olyan velem is volt amúgy, hogy miután pisiltem, szinte egyből éreztem, hogy megint kell:D De ez most tökre idegesít, hogy érzem h tökre kell pisilnem, erre alig jön valami... lehet visszaszokom a pelenkára, sokkal egyszerűbb megoldás mint rohangálni a wc-re:DD
2012. jan. 31. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy vér és vizeletvizsgálat nem ártana.
2012. jan. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!