Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet a menstruációm...

Miért lehet a menstruációm elején fekete a vér?

Figyelt kérdés

Már 4 napja késik, pedig atomóra pontos szokott lenni a menstruációm. Annak ellenére, hogy minden egyes alkalommal amikor együtt voltunk a barátommal nagyon körültekintőek voltunk ilyen tekintetben és óvszerrel védekeztünk mindig is, elkezdtem stresszelni, hogy terhes lehetek.

Mióta meg kellett volna jöjjön görcsöl a hasam és ma amikor felkeltem éreztem, hogy most meg kell jönnie ilyen görcseim csakis akkor vannak. Ami viszont eddig távozott az sötét, már-már fekete vér...

Én ilyet eddig még csak a menstruációm végén tapasztaltam, mitől lehet ez az első napon???


21/N


2012. febr. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
alvadt vér lehet
2012. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

na igen de miért lehet ez?

nagyon kevés, első nap azért már rendesen szokott lenni..

2012. febr. 1. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem szokott ilyen lenni,bár én mióta véralvadásgátlót szedek,azóta mindenféle színe van,nekem legutoljára 2 napig csak barna volt,mivel terhességet kizártam,nagyon megijedtem,mitől barna,de aztán megjött rendesen 3.nap
2012. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, remélem nálam is ez lesz!

bár egy tesztet lehet veszek, nagyon beparáztam, hogy terhes lehetek, bár akkor nem érteném..

2012. febr. 1. 20:27
 5/6 anonim válasza:

Szia!


nekem is ez a bajom. ma megyek ultrahangos vizsgálatra. nekem azt mondák hogy lehet ciszta, jóindulatu daganat. méhen kivüli terheség. de mi probálkozunk hogy legyen baba szerintem megy orvoshoz nem ilyezgetni akarlak csak inkább mondják hogy negativ mint hogy késöbb kiderüljön valami

2012. febr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Ha lehet tudni mi lett végül az ultrahangodon??
2012. febr. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!