Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hullik ennyire a hajam?

Miért hullik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja nagyon hullik a hajam.Csomóstól hullik és marad ott a kezemben. Három hónapja sajnos a petefészkemet valami miatt el kellett távolítani (még nem kaptam meg az eredményt hogy miért lehetett de lehet hogy fertőzés) talán azzal lehet összefüggésben? Nagyon megijedtem mert nagyon ritkul a hajam! Szedtem rá hajerősítő gyógyszert egy kicsit javult de nem sokkal!Várom a válaszokat!:)
2011. nov. 16. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sok oka lehet, talán hormonális, vagy van egy gyulladt góc a szervezetedben. Mindenképpen ki kellene vizsgálni.
2011. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet az operációval is összefüggésbe, hisz minden bizonnyal befolyásolta a mütét a hormonháztartásodat.Vizsgáltasd ki magad.
2011. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leggyakoribb okok:


1. terhesség

2. foggyulladás

3.stressz

4.helytelen táplálkozás

5.örökletes kopaszodás (Igen nőknél is ugyan úgy előfordulhat ,mint pasiknál.)

De ha nemrég bolygattak meg téged belülről,a kkkor szerintem annak szövődménye. Meg kell nyugodnia a szervezetnek. Azért nem kis dolgot műveltek veled. Szabad megkérdeznem hány éves vagy?


22N

2011. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 14 éves vagyok! :)
2011. nov. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!