Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyámnak már lassan 7 éve...

Anyámnak már lassan 7 éve hogy "állítólagosan" hullik a haja. Megoldások/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Anyámnak már lassan 7 éve hogy "állítólagosan" hullik a haja.Bár ezt külsőleg nemlehet látni.És látszik rajta hogy ez nagyon rosszul érinti.Valamint baktériumok vannak a vizeletébe,de az orvosok ugyanúgy,7 éve csak Antibiotikumokkal kezelik.De nemhasznál semmit.Egyre többet bújja az internetet,valami megoldás után kutatva,és ezviszont szemmel láthatólag nagyon rossz hatással van rá.

Szóval,most találtunk valamiféle "D-Mannóz port" ami igen ígéretesnek tűnt.Sokmindent olvastunk róla.Valaki használt már iylen készítményt?.Ha igen,légyszives osszátok meg velünk.Előre is köszönöm.


2012. jan. 24. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

A D-mannóz a D-glükóz egyik epimere (=ugyanaz a kémiai összetétel, csak térben másképp néz ki). Semmilyen klinikai vizsgálat nem bizonyítja a hatékonyságát, annál is inkább, mert a szervezet normális biokémiai folyamataiban is részt vevő molekuláról beszélünk.

A hajhullásával pedig bőr-, majd ennek eredménytelensége esetén belgyógyászati szakrendelésre kell ellátogatni, bár a 7 éve tartó hajhullás infekció vagy metabolikus zavar nélkül inkább pszichés elváltozásra utal (trichotillomania).

2012. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem egy vérvétel nem ártana és kiderítenék mitől hullik a haja, de ennek nagyon sok oka lehet.


Nekem is nagyon sokáig hullott a hajam, külsőleg nekem a teafa sampon vált be.


Bár ha 7éve hullik és nem látszódik, az fura...

2012. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!