Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha már 2 éve nem menstruálok,...

Ha már 2 éve nem menstruálok, lehetek terhes valamilyen úton-módon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, teherbe eshetek? ( nem akarok )

Mindig védekezünk, de 2 éve nem menstruálok, nem tudjuk miért, orvos sem tudja megmondani. Lehetnék terhes ha nem védekeznénk?

( nem akarok ilyet tenni, csak kiváncsi vagyok )


2012. febr. 3. 01:38
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és 17 éves vagyok
2012. febr. 3. 01:47
 2/7 anonim válasza:
100%
Az exem is így járt anno és meg is lett az eredménye. Szóval én azt mondom,hogy sajnos igen van rá esélyed. Így bukott le... Ez hangsúlyoznám, hogy egy totál laikus ember válasza.
2012. febr. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 éve nem menstruálsz, akkor valami hormonproblémád van, ami VV Zsófinak is volt. Menj nőgyógyászhoz!
2012. febr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod ez a tipikus Murphy...

Nagy vszínűséggel nem esnél teherbe, mert nincsen peteérésed. De ha nem akarsz gyereket, és erre alapozol, biztos összejön.

Nekem is kb. félévente egyszer van vérzésem betegség miatt, gyakorlatilag meddő vagyok, de néha a semmiből egyszer csak jön egy peteérés:D (Pl. máskor vagy fél év kimaradás után volt egy).

2012. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat! termeszetesen nem alapozok erre, mindig vedekezunk, csak sokat szoktam ezen agyalni mert mindenki mast mond, mindenhol mast olvasok.. :)

orvos folyamatban, de eddig semilyen rendellenesseget nem latnak. erdekes

2012. febr. 3. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
endokrinológushoz menj!
2012. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
voltam már
2012. febr. 14. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!