Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim mosakodo pumparol mi a...

Intim mosakodo pumparol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam ,hogy hasznal valaki ilyet intim mosakodasra ,belso fertotlenitesre ,en meg ilyet nem hasznaltam ,velemenyeket szeretnek olvasni errol ,elore koszonom.
2012. febr. 3. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Többet árt mint használ, itt olvashatsz bővebben róla:

[link]

2012. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha hüvelygombát szeretnél mindenképp hasznélj intim lemosókat, egyéb esetben tilos
2012. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A "mindenféle vegyszerrel" összeállított intim "mosakodókat" általában el kell felejteni.

"Belső fertőtlenítés" helyett bízz az öntisztuló mechanizmusokban.

2012. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden elmondtak.
2012. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi ,ezt en is igy gondoltam ,csakhogy majdnem leharaptak a fejem amikor azt sem tudtam ,hogy mi az a mosakodopumpa es en hogy nem hasznalom ,oszineten szolva nem szoktam belso fertotlenitest vegezni.
2012. febr. 3. 11:59
 6/7 anonim válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy ilyen pumpát kizárólag akkor használunk ha valami bajunk van. (pl. gomba vagy egyéb fertőzés). Tehát ha ő külön felírja és kéri, hogy azt használjam. Egyéb esetben, sima tisztálkodáshoz soha!
2012. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen belső mosakodós intim pumpát az irrigátorokra tudok elképzelni, nem mindennapi tisztálkodáshoz. :D Pumpás irrigátor van (Dolhay ltd.-s pl.), amibe ált. 1 ml tiszta tejsavat öntenek (patikából) vízzel hígítva, ez akkor kell, ha meggyengül a hüvelyflóra hetente 1x 2x, annyi ideig, amíg az orvos javasolja.


El nem tudom képzelni, hogy valaki minden nap öblögessen valami egyéb vegyszerrel ott bent, teljesen tönkre teszi magát. :)

2012. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!