Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyt intim mosakodóval...

A hüvelyt intim mosakodóval sem lehet mosni, de akkor minek az intim mosakodó, ha szappannal is meg tudjuk mosni belül széthúzva (persze a hüvelybe nem nyúlunk fel)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó drágán el lehet adni. Üzlet.


Egyébként is nagyon megosztott a kérdés, a nőgyógyászok kb. fele mellette van, fele ellene. Egyáltalán nem érzem bizonyítottnak, hogy feltétlen szükség lenne rá. Mondjuk az én nőgyógyászom épp ellenzi is.

2012. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, elég vitatott...

Szerintem vannak, akiknek használ, de normális esetben inkább árt, mint használ.

2012. jan. 11. 23:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem,mi ez a nagy kétely erről, mondjuk én azt hallottam egy dokitól,hogy a legjobb a sima víz,oda nem kell semmi a víz ugyan úgy használ,tisztít, kipróbáltam, tényleg nem lett semmi,kb 1 hónapig.Bár azért amikor megvan,meg amúgy is mindig,visszaszoktam rá,azzal tisztálkodom.Csak jobb mint a szappan,mert ez savas.
2012. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
23.45: Kívül, azaz a szeméremdombnál és a külső ajkaknál is csak vízzel mostad vagy használtál szappant?
2012. jan. 11. 23:56
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem volt visszatérő hüvelygombám, és akkor kezdtem intim mosakodót használni, amikor abból kezeltek ki.

És azóta nem is volt, pedig volt azóta is két nagy antibiotikumos kezelésem (előtte is antibiotikum okozta a gombásodást). Szóval én megvagyok vele elégedve.

Valószínűleg a hüvelykörnyéki területet is jó savasan tartani, mint lúgosan. Gondolom ezen az elven működik.

2012. jan. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt már én is hallottam, hogy intim testrészre a legjobb a sima meleg víz!
2012. jan. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Kívül tusfürdőt használtam.
2012. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jan. 12. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ezeket az intim mosakodókat nem nagyon kéne. a hüvelyben egyetlen egy dolognak van helye a tejsavtermelő baktériumoknak! azok védenek meg. használj probiotikus tampont és a hüvelyedbe ne tegyél nem odavaló dolgokat..
2012. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Egy kis komolytalanság:

Anno egy háztartási eszközöket gyártó jászberényi üzemben dolgoztam minőségellenőrként, ott hangzott el az alábbi mondat: "Minek azt mosni jányom? Tisztítsa az maga magát..." XD

2012. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!