Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűzen normál méretű tampon?...

Szűzen normál méretű tampon? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet, hogy a menstruációm általában 3-4 napos, és az első 2 napon általában eléggé sok vér szokott távozni, ezért mindig minitampont is használok betét mellett. Viszont most nincs itthon, csak normál méretű, de kicsit félek tőle, mivel szűz vagyok. Szerintetek felhelyezzem? Előre is köszi. L/14
2012. febr. 5. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félned. nem olyan nagy az a normál tampon.
2012. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki.
2012. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Most használj betétet,reggel pedig a boltban veszel minit.
2012. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, csak ne parázz, mert akko rnem fogod tudni felrakni! Nem sokkal nagyobb a normál, a szűzhártya pedig tágulékony. Én is használtam, amíg szűz voltam is, a barátnőmnek pedig annyira erős volt a menzesze, hogy Super Plust és betétet kellett használnia. Mindketten évekkel később, "normál úton" veszítettük el a szüzességünket :)
2012. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor szerintem megpróbálom. :)
2012. febr. 5. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
A menstruációd erősségétől függ, hogy milyen tampont használhatsz.
2012. febr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát elég erős szokott lenni az első napokban, gondolom akkor ajánlatos használni. :)
2012. febr. 6. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!