Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a mensim?

Miért nem jön meg a mensim?

Figyelt kérdés
több mint két hete..
2012. febr. 5. 20:25
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Kicsit bővebben, légyszi. Korod? Mióta menstruálsz? Általában rendszeres? Szexuális életet élsz?
2012. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.10 éves korom óta menstruálok. és eddig mindig rendszeres volt.
2012. febr. 5. 21:24
 3/6 A kérdező kommentje:
volt barátom de semmi olyan nemtörtént..csak megujjazott..de abba nincs semmi nem?
2012. febr. 5. 21:27
 4/6 bánomisén ***** válasza:

Abban semmi nincs, attól még bőven menstruálnál.


Szerintem csak rendetlenkedik, a te korodban ez természetes, még ha eddig rendszeres is volt. Az időjárás is befolyásolja a menszeszt, ez a hideg biztos rád is hatással van. A kamaszok egyébként is érzékenyebben reagálnak mindenre.

A helyedben nem aggódnék, teljesen normális, ha ennyi idős korban késik, vagy akár ki is marad egy-egy menstruáció.

2012. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:) Igazából mostanában sokat idegeskedek meg eléggé lefogytam 35 és fél kilóra előtte 37-38 kiló voltam.Meg kevés folyadékot is iszok emiatt kivan száradva bőröm.Lehet ez is közrejátszik.
2012. febr. 5. 21:43
 6/6 bánomisén ***** válasza:

Csak kibújik itt a szög a zsákból! :-) Így van, amiket leírtál, az mind befolyásolhatja a menszeszedet is.

Egyébként nekem is késik, nekem valószínűleg a hideg meg egy kis plusz stressz miatt, csak már rutinos vén rókaként nem idegeskedem ilyesmin.

2012. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!