Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után nem jön meg?

Figyelt kérdés

Olvastam róla, hogy lehet nem jön meg utána és beindítják gyógyszerekkel. Viszont: én szeptemberben hagytam abba a szedését(2 évig szedtem), utána megjött (ha nem is rendszeresen de megjött)...most elkezdtem számolgatni, tavaly év végén volt meg utoljára, 24-n kellett volna megjönnie elvileg ha rendszeres a ciklusom... Együtt voltam a párommal még 25-n, annyi volt az egész, hogy be helyezte és ki is húzta (1-et tolt...:-D), szóval nem hinném hogy teherbe estem ennyitől....

Nem akartam a szerelem,szex kategóriába tenni, mert ott jönnének a leh*lyézések, meg hogy terhes vagyok és a többi...mivel a kérdésem elég összetett azt hiszem inkább jobb ha ebben a kategóriában van. Létezik hogy egy hónapot kimarad?

Múlthéten már picit fájt a hasam görcsösen, egy nagyon pici barnás-sárgás valami is jött, de el is múlt még másnapra..... mit éreznék ha terhes lennék?



Ne haragudjatok, hogy hosszúra sikeredett, de kissé félek:-/ Nőgyógyászhoz most nem akarok beingázni, mert kissé messze van..


20L


2012. febr. 6. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majd' másfél év után állt vissza "normálisba" tabi után a menstruációm.


Kell ezalatt érteni, hogy megint pattanásos vagyok mielőtt megjön, megint fáj a derekam, és megint erős, nem 2 napig tart.

De még mindig nem rendszeres, tehát akár 2 heti késés is előfordulhat, holott nőgyógyászatilag egészséges vagyok.


Szerintem semmi probléma nincs ott :)

2012. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Az az 1 tolás igazán megéri az idegeskeést -.-'
2012. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod kedves első:)

Igen én is olyan vagyok mint egy rossz tini, tiszta pattanásos a hátam, nyakam, mellkasom (néhol a hasam is) meg az arcom...zsíros a hajam,bőröm, 2 naponta mosom a hajam:-D


Azért ajánlatos tesztet csinálnom szerinted? Mennyiért lehet kb kapni, ha igen?:) (még soha nem volt rá szükség hálistennek.....)

2012. febr. 6. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Dehogyis :)

Mi a párommal mindig megszakításosan védekezünk. Tudom, nem a legjobb megoldás, de én minden vegyszerre allergiás vagyok, így óvszert se szívesen használunk, volt pár elég rossz tapasztaltunk.


2 éve nem csúszott be így gyerek. Párszor én is beparáztam már ilyesmin.

Tudom milyen, mikor az ember már azt is be bírja beszélni magának, hogy egy simogatástól terhes lett :D


Ne dobd ki a pénzed tesztre, nyugodj meg :)

2012. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Jót derültem a kommenteden, aranyos lehetsz:-D

Én mindig is az a felelősségteljes jókislány voltam ezért fura nekem ez a helyzet:P


Ami a fogamzásgátlótól elmaradt mensit illeti, meddig szabad várni ezzel, ha nem jön meg? Nem egészségtelen ez és nem tehet kárt bennem? Tehát mekkora ez az intervallum amíg még nem kell nőgyógyászhoz mennem, mert valószínűsíthető, hogy megjön?

2012. febr. 6. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha éppen nincs meg, fogjuk rá, aranyos vagyok, köszi :DD


Legalább egy évet számolni kell ilyen zűrökkel, de ez függ attól is, milyen gyorsan tud regenerálódni a hormonháztartásod.

Ez olyan mint amikor sokáig a lábadon ülsz, aztán amikor felállnál majd orra esel, és kell pár kört szaladj, mire visszamegy a vér a helyére :D


Szerintem ilyen korán még egy jó hónapos késés is belefér.

Ha nagyon aggaszt a dolog, nézesd nyugodtan meg magad, de elvileg pár hónapon belül normalizálódnia kell a dolognak.


De igazából amíg mennyiségre, meg a körülményeit tekintve még nem teljesen olyan mint régen, biztos hogy nem áll be rendesen.

2012. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok

Nem tudom, mennyire aktuális a kérdés, de nekem is hasonló problémám van

3 évig szedtem. Januárban hagytam abba, most március van, és még nem jött meg. Érdemes lenne inkább orvoshoz fordulnom? :/ Lehet ebből bajom?

2017. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!