Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fogadjam el a melleimet?

Hogyan fogadjam el a melleimet?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 18:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Bocsi ez lemaradt...

kb. 70AA-s lehet, 14 éves vagyok, és tudom, hogy még nőni fog, tudom, hogy kis mellel is lehet szép a nő, de egyszerűen nem tudom elfogadni, és mindig akaratlanul összehasonlítom magam másokkal, és nagyon elkeserítő, hogy a 12 éveseknek is nagyobb mellük van mint nekem.

2012. febr. 6. 18:52
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A Te korodban ez ilyen magatartás. Hiába is magyarázná valaki, hogy ilyen nők a szebbek és ilyen melleknek mi az előnyük, ez falrahánt borsó lenne. Majd kinövöd.
2012. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Vannak nagy mellű nők és vannak kis mellú nők, és közte sok más alkat. Van, aki 14 évesen olyan, mint egy 8 éves kislány, mert későn érő, van, aki 12 évesen olyan, mint egy 25 éves érett nő. És?


Ne a melleidet fogadd el, hanem MAGADAT. Az EGÉSZ magadat. A melleid csak részei önmagadnak, aki ez alapján ítél meg téged, azzal ne foglakozz.

Tudom, hogy a te életkorodban a "mensi" és a mellek egy átlagkislány fő gondja, mint ahogyan a pénisz egy átlag fiúé, de azért mással is lehet foglakozni. Jókait ismered? A te korosztályodnak pl. kiváló. :)

2012. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok és 70As melltartót hordok. A dolog nem könnyű, de ... attól még nem vagyok kevésbé nő :)
2012. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Azt kell megértened, hogy mindenki más időben fejlődik. Nem azon múlik, hogy ki milyen ember, hogy mekkora a melle!
2012. febr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%

Basszus nekem meg 70 A-s mellem van, és 19 éves vagyok.

Én is mindig másokkal hasonlítottam magam össze. Nagyon rossz érzés, mert nem érzem magam annyira nőiesnek. De annyit keseregtem már ezen, hogy majdnem rá ment a kapcsolatom.

És megis bántam, hogy ennyi erőm rá ment, arra hogy másokat nézzek, szomorkodjak, hogy nekem mér nincs akkora, stb. És nem éri meg. A barátnőidet szerintem tökre nem érdekli, a fiúk meg nem a mellméret alapján keresnek barátnőt.

A másik meg, hogy 14 évesen még annyit nőhet a cicid. :)

Ne foglalkozz ezzel. De a későbbiekben se, ha netalántán, mégse úgy jön össze. :)

2012. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Tök reális a probléma, ne higgy senkinek, aki azt próbálja bemesélni, hogy kis mellekkel is nagyon vonzó lehetsz. Ez olyan baromság, mint hogy egy pufi nő is lehet szép.


14 évesen még alapból nem kell erre rápörögni, de 18 körül már gondolkodj el alternatív megoldásokon. Fogadd el a helyzeted, és értsd meg, hogy sosem leszel olyan vonzó nő, mint egy hasonló kategóriás C-D kosaras. Vagy csináltass implantátumot, meglátod, hogy nem bánod majd meg. Vagy egyszerűen építs más tényezőkre, pl. legyél hűséges, odaadó, kedves a kapcsolataidban. Persze ezek nem garantálják a sikert, de azért növelik az esélyeidet.


Ez ugyanolyan, mint hogy egy férfinak mekkora fütyülője van. Pl. én szerencsés vagyok ilyen szempontból, és hülyeség, hogy ugyanúgy jó egy kisebb, mert a feleségemnek is a korábbi partnerei mind kisebbek voltak, nem is tudott elélvezni úgy és annyit, velem meg mindig és erőteljesen, mivel teljesen kitöltöm.


Ez van, el kell fogadni, vagy ne törődj a véleményekkel, és szedd össze a pénzt egy műtétre.


Eddig minden nőt csak boldogabbnak láttam tőle, tényleg.

2012. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki, h A kosaras melltartót hordok. Hordtam én B kosarasat is, amikor még plusz kilók voltak rajtam. Bírták a pasik a nagyobb mellemet, csak egyedül én nem. Aztán lefogytam. Persze a mellemből is és megkönnyebbültem. Végre nem kell folyton melltartóban lennem és nem lengenek ki úgy a melleim. Biztos defektes vagyok, h örülök neki, h kicsik a melleim, de nem szeretnék nagyobbat. Nekem nem kényelmes és nem érzem vonzóbbnak magam tőle. Egyébként a párom úgy ismert meg, h nagyobb volt a mellem, de azzal sincs baja, h most kisebb. Nem kíván tőle kevésbé, vagy bármi ilyesmi. És amúgy más pasik is buknak rám, hiába kicsi a mellem. Ez az egész mellméret hisztéria hülyeség. Az ellenállhatatlan kisugárzásnak nem feltétele a nagy mell. Az csak egy egyszerű testi adottság, mint mondjuk a magasságod. Nem kell neki akkora feneket keríteni. Remélhetőleg idővel te is rájössz majd. :)

27/N

2012. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Ja ugyanígy néznél ki, ámde holnaptól C-s melled lenne, hidd el, vonzóbb lennél, hülyeség, hogy nem.
2012. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a fenébe lennék vonzóbb, ha nem érezném úgy jól magam?!
2012. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!