Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha abbahagyom a fogamzásgátló...

Ha abbahagyom a fogamzásgátló szedését, megint rendszertelen lesz a ciklusom, és pattanásos az arcom?

Figyelt kérdés
Ezekkel a problémákkal fordultam orvoshoz, fogamzásgátlót írt fel, minimum 3 hónapig. Most tartok a harmadik levélnél, egész jól helyrejöttem, de nem szeretném tovább folytatni a szedést. Visszatérhetnek a tünetek?
2010. máj. 6. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Igen, vissza fognak térni. Nekem is visszatért minden. A fogamzásgátló csak tünetmentessé tesz, nem örökre elmúlasztja ezeket. Sajnos :(
2010. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos. De ne te döntsd el, hogy mikor hagyod abba, hanem az orvos. Neki van ebben tapasztalata.
2010. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Diane35-öt szedtem a pattanásaimra, majd Cypromix-et, ami ugyanaz, mint a Diane 35, csak más a gyártó (ezt sokan nem tudják), viszont az ára jóval kevesebb. Most abbana cipőben járok, hogy abbahagytam 2-3 hónapja, és az arcomon nem jöttek vissza, ám a hátamon igen, és a mellkasomon is vannak pörsenések, ott pedig soha nem is volt. Szóval íratom is fel a következő 3 havit, mert nyár előtt nem játszom ilyet...
2010. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is Diane35-t, majd Cypromixet szedtem 5 évig - többek között a csúnya arcbőröm miatt is kezdtem el szedni - 3 hónapja hagytam abban, és sajnos visszajöttek a patik ,az arcomon több apró pattanás jelent meg, de ami még rosszabb, hogy a hátamon-és mellkasomon nekem is gyulladt patik lettek - ami a gyógyszer szedése előtt sosem fordúlt elő! - viszont csak emiatt nem érdemes a gyógyszert szedni, nekem írt fel a bórgyógyászt mosakodó krémet, és ecsetelőt, s most 2 hét után már sokkal szebb a bőröm!

27/L

2010. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!