Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tapasztalatok voltak...

Milyen tapasztalatok voltak fogamzásgátló tabletta abbahagyása után? Fogyás-hízás? Rendszertelen menstruáció, vagy ugyanúgy rendszeres? Meddig nem jött meg? Hogy változott a menstruációs napok száma? Pattanások jöttek vissza? Stb

Figyelt kérdés
most hagyom abba ebben a hónapban, és kicsit tartok tőle.
2010. ápr. 6. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én akkor hagytam abba amikor a barátom szakított velem (5év után)

Már megbántam, hogy nem szedtem tovább.

Nekem pattanásos lett az arcom, kb 3-4 hónapig össze-vissza jött meg a menzeszem, volt, hogy 1 hónapban 2x is megjött és 4-5 napig tartott. Kicsit fogytam aminek nem örültem mert 176 cm vagyok és 50 kg. Akkor kb 3 kg lement amit elég nehezen tudtam visszaszedni. (lindynette 20at szedtem)

2010. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 2-szer álltam le fog.gátlóval 5 ill. 2 év használat után (26 éves vagyok), és most épp nem használok. Mindkét esetben normálisan jelentkezett utána a menstruációm, de sokkal több vér jött. A rendszerességével nem volt semmi baj, csak 1-2 nap ide-oda az eltérés minden hónapban, azért nem maradt olyan pontos, mint amikor szabályozta a fogamzásgátló. Nem fogytam és nem híztam, viszont a pattanások ilyenkor tényleg elő tudnak jönni, oda kell figyelnem, hogy ne piszkáljam őket, és akkor nem látszanak :).
2010. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én 3 évig szedtem Yadine-t. Miután abbahagytam, elkezdtem hízni és rendszertelen lett a mensim is. ("hol volt, hol nem volt...)A pattanásokról nem is beszélve... Elmentem nődokihoz, aki azt ajánlotta, hogy fél év múlva szedjek megint fogamzásgátlót, ami rendszeresre visszaállította a mensim és fogytam is. :)
2010. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mellékhatások miatt hagytam abba 1 év után Lyndinette20-at. Nekem utána 1 hónappal megjelent pár pattanás de nem vészes, viszont 1 hónapig folyamatosan véreztem, úgyhogy a nőgyogyi felírt egy másik tablettát, úgyhogy most azt szedem(volina). Lehet, hogy ha nem kezdtem volna másikat több pattanásom lett volna. És a lyndinette alatt felszedett 5 kilómat leadtam miután abbahagyta ma szedését, remélem a volina is hízlal majd egy kicsit mer csak 48 kg vagyok. :(
2010. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!