Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges, hogy megis teherbe...

Lehetseges, hogy megis teherbe estem?

Figyelt kérdés
Szoval. Kezdem azzal, hogy kb. egy fel eve, minden honap 7. - en pontosan megjön a menszeszem. December 26. - an, volt egy felelötlen együttletünk a baratommal, tehat pontosan a peteereskor. Akkor nagyon paraztam, hogy nem fog megjönni, de pontosan 7. - en megjött, ahogy mindig, teljesen normalis volt 5 napig tartott, ahogy szokott. Ebben a honapban viszont kesik, meg ugyan csak ket napot, de mar nagyon aggodom. Tudni kell, hogy mult het elejen elkezdtem, egy nagyon komoly eddzesre jarni, hetente negyszer masfel ora, elegge megterhelö mozgas, regebben is csinaltam, de volt egy balesetem, ami miatt fel evre abba kellett hagynom. Letezik, hogy az okozna a kesest? Vagy megis besikerült volna a gyerek? Kb. harom kilot fogytam, amiota eddzek, kicsit sok, de ez nalam ilyenkor normalis. Okozhatja a torna, es a sulyvesztes a kesest? Egyalltalan lehetseges, hogy akkor teherbe estem megis megjött? Elöre is köszönöm a valaszokat!
2012. febr. 9. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, es meg annyi, hogy fel evig nem cigiztem, elötte evekig igen, most pedig sajnos ujra. Ez okozhatja? Semmi jelet nem erzem, hogy terhes lennek. Az eg vilagon semmi. Se mellfeszüles, se emelyges, se hanyinger, semmi. Pedig ha az lennek, akkor ennek mar jelentkeznie kellett volna nem?
2012. febr. 9. 18:10
 2/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van ,h most már lassan egy hete késik a menstruációm ,de nem vagyok terhes nem tudnátok mondani valamit ami segít ,hogy megjöjjön a menstruációm???

Köszi előre is

2012. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kérdező: A sport okozza valószínűleg. De most, hogy idegeskedsz amiatt, hogy nem jön meg, attól is késhet. Vegyél egy tesztet, hogy megnyugodj. Kb 1000 ft.


19:51-esnek: ne idegeskedj és meg fog jönni :)

2012. febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már több mint 6 hetes terhes voltam, amikor először kimaradt a menstruációm, tehát a bizonyos aktus után két héttel még időben megjött:) A biztonság kedvéért tesztelj, és akkor biztosan fogod tudni.:)
2012. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem negativat, de meg mindig nem jött meg :( Ez mar tutira a torna, meg a franya bago..
2012. febr. 11. 17:41
 6/6 anonim válasza:
nekem is ugyan ez van. de nekem sajnos fáj a jobb oldali méhem. én is tornázok egy hete, csak nekem nem késik,holnap kell megjönnie. én se érzek semmit. menj el orvoshoz,(szerintem nem baba amúgy) de legalább megnyugszol :)
2012. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!