Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hete lefekudtem a baratnomme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete lefekudtem a baratnommel az szeretnem kerdezni h nics semmi jele h terhes lenne es meg is kesik a mensze nm vedekztunk de nm elveztem bele. Lehetseges h teherbe esett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az előnedved is tartalmaz spermát. Amúgy szerintem nem esett teherbe.
2012. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

leírtam már párszor de most úja megteszem csak neked csak most.:

Az előváladékban is vannak olyan anyagok amitől a hölgy terhes lehet. És az aktus után 2 héttel a teszt is kimutatja ha terhes...

2012. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Csináljon egy tesztet.
2012. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az előnedvtől teherbe lehet esni. Vegyetek tesztet és reménykedjetek.
2012. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én írtam neked elsőként. Nem olyan egyszerű a legtöbb lánynak a teherbeesés. Elismerem van aki nagyon könnyen lesz az. Egy barátnőm például már 4 fogamzásgátlót próbált ki és mind után teherbe esett (van már 2 gyereke, többet nem vállal)
2012. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi az esélye. mit gondolsz, miért van az h egyesek hónapokig, évekig is próbálkoznak? az h késik pár napot, teljesen normalis!
2012. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
jajj, azért ez egy extrém példa h fogamzasgatlo mellett.. akkor nem szedte rendesen.
2012. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

1. védekezni MINDIG kell, az aktus kimenetelétől függetlenül

2. teherbe eshet az előváladékban található spermiumoktól

3. ennyi idő után a teszt kimutatja, ha terhes

2012. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
az nagyon ritka h valaki igy esik teherbe, azért ezt el kell mondani. 20 % beleélvezéssel, peteéréskor. :)
2012. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

jaj ne írjátok már ezeket a szarokat, hogy nagyon kicsi az esélye... igen, nagyon kicsi, de aki benne van abban a pár %-ban, az nem érzi olyan kicsinek. plusz ha ilyeneket írogattok nagy magabiztosan, akkor ezek az idióta kis hülyegyerekek egyre inkább védekezés nélkül fogják csinálni, merthogy jajdejó, nem lehet semmi baj.


csak aztán hozz, véletlen nem időben vette ki. és akkor csodálkozunk, miért van egyre több abortusz-.-"

2012. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!