Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 3 napja késik a menzeszem,...

Már 3 napja késik a menzeszem, de a teszt 2x lett negatív, védekezni nem védekezünk, mert babát szeretnénk! Lehetséges az hogy azért nem mutatja ki mert talán menzesz elött vmikor estem teherbe? Vagy talán nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
A mensid mástól is késhet. Mikor és milyen teszttel csináltad meg ? Lehet, hogy csak korán volt. Várj 2 napot és gyógyszertári teszttel reggeli pisiből ismételj.
2012. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet?Az tök mindegy hol veszed a tesztet,ha terhes vagy ugyanúgy kimutassa akármelyik.
2012. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tegnap reggel és ma délután csináltam tesztet, ami nega volt :)
2012. febr. 8. 14:52
 4/10 A kérdező kommentje:
és xepil teszttel csináltam
2012. febr. 8. 14:53
 5/10 A kérdező kommentje:
meg nekem szinte sose szoktt késni olyan volt már többször hogy elöbb jött meg, de olyan hogy késöbb az nagy ritka
2012. febr. 8. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld újra,reggeli vizelettel!Szorítok,hogy baba legyen!
2012. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet de reggeli első vizeletből.Ha az is negatív és továbbra se jön meg akkor menj orvoshoz.Hallottam már olyat hogy negatív volt a teszt de mégis terhes volt az illető.
2012. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Várj még a tesztel szerintem!Nekem sem mutatta még ki ilyenkor.

33hetes km.

2012. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem már egy hete késett, mikor csináltam az első tesztet, rá 3 napra a másodikat. Mind a 2 negatív volt és már a 32. hétben vagyok :)

Szorítok, hogy baba legyen :)

2012. febr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetet késett mikor éreztem már hogy valami van,így vettem tesztet én is xepil amiben kettő volt. Este csináltam meg,nem bírtam kivárni a reggelt! Most 23 hetes kismama vagyok! :) Várj még egy hetet és csinálj még egyet ha negatív akkor sztem nem vagy az.. :(
2012. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!