Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már volt ilyen kérdés tudom,...

Már volt ilyen kérdés tudom, de még sehol sem olvastam azt hogy egyenes választ adtak volna. Szóval megpróbálom én, menstruáció alatt ez belefér, miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok egy csokoládé rajongó, az átlag napokon ott kerülöm ahol csak tudom, szívesebben eszek gyümölcsöt gyümölccsel. Menzesz alatt is így csillapítom az étvágyam azonban most megkívántam a csokit és azt ettem. Az első 2 nap csak két-két darab bonbont, ma ettem többet. ( össz vissz egy fél tábla mennyiségnek felel ez meg ez a "több" ) Ami számomra furcsa az az hogy - én véleményem szerint- hajlamos vagyok a hízásra ennek ellenére még egy dekával sem lettem több ez a kis "bűnözés" miatt pedig most még a hasfájdalmak miatt a napi edzéstervemen is könnyítettem.
2012. febr. 9. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Belefér, nem fogsz hízni fél tábla csokitól, csak ha minden áldott nap megeszel ennyit, és nem mozogsz semmit. Nyugodtan egyed menzeszkor. Van benn olyan anyag, ami ilyenkor a szervezetnek kell a hormonok miatt. Ezért kívánod! Szóval ne legyen bűntudatod ezért.
2012. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!