Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktátok megoldani, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktátok megoldani, ha menstruáció alatt megkívánjátok egymást? Bugyuta kérdés, tudom. De tippeket várok!

Figyelt kérdés
Nem szeretnék mindent összevérezni magam körül :D
2010. júl. 17. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ilyenkor türtöztetem magam.Véres szex?Fuujj...nekem undinak tünik
2010. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát mi sehogy :/ megvárjuk míg elmúlik.. mert úgy elég kellemetlen vagyis számomra..
2010. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy kellemetlen, ciki, undorító. De egyszer annyira megkívántuk egymást, hiába tudta a barátom, hogy éppen "nehéz napok" vannak, nem érdekelte, én meg úgy vagyok vele, hogy együtt élek a mikulással sok éve, engem nem zavar, ha őt se. Csak hát utána véres lett a lepedő, és ha esetleg legközelebb is ránk jön az 5 perc, nem szeretném megint összefoltozni. :/
2010. júl. 17. 09:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi is kibírjuk azt az öt napot.

Egyébként ha teszel magad alá egy törölközőt, nem lesz olyan az ágynemű.

2010. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam, és kádban oldottuk meg. Persze az utolsó nap volt, szal annyira nem is volt durva.
2010. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát nekem sosem volt olyan mennyiségű vérzésem,hogy összevéreztünk volna valamit.annyi hogy a méhszájam nagyon lent van olyankor,és ha bökdösi,fáj.
2010. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem rakjatok magatok alá törülközőt és azt majd kimosod. Jobb ötletem nagyon nincsen.

De gondolom attól is függ, hogy tampont vagy betétet használsz-e. A tamponnál nyilván kisebb az esélye, hogy összemaszatoltok valamit.

2010. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
rendszeresítsetek ilyen alkalmakra egy törülközőt, szerelemkendőt :))
2010. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Mi olyankor máshogy kényeztetjük egymást. Fürdés után felhelyezek egy tampont, és általában csak a csiklómat kényezteti a kezével és a nyelvével. És hát mi nők is tudjuk ilyenkor azért orálisan kényeztetni a párunkat. :)
2010. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

zuhany alatt !:)

eldobható papírtörölköző, amit a fodrászok használnak, puha és nem kell mosni !:) van belőlük egész nagy is !

vagy simán befogsz egy lepedőt , nálunk ez vált be, mivel a törölközőre mindig figyelni kell, hogy alattunk legyen, a lepedőn meg lehet hemperegni !

2010. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!