Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet növeszteni a...

Mivel lehet növeszteni a melleimet?

Figyelt kérdés
Tiszta lapos vagyok és már 17 éves!! nem akarok kés alá feküdni szóval ezt ne írjátok erre nincs valami hatás, hogy nőjön a mellem?? :S
2009. jún. 2. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elsősorban sporttal tudsz rajta javítani!

Én 16 éves vagyok, és már 3 éve ugyanolyan a mellem, szal szint semmi:(

hiába biztattak, hogy biztosan nőni fog. Most lógós és nagyon kicsi lett, pedig sportolok.

Remélem neked többet fog segíteni!

:)

2009. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez van... Én is lapos vagyok, ezt kell (kéne) szeretni...

Azt mondják, hogy egyeseknek a fogamzásgátlótól nő egy kicsit a mellük, de a különbség sajnos nem számottevő...

Anyukámnak a terhesség alatt nagyobb lett a melle, és utána se lett olyan kicsi, mint azelőtt volt, viszonylag nagy maradt(na nem hatalmas). Szóval max. az anyaság segíthet ezen... ami ugye sovány vigasz 17évesen, tudom...

Más megoldás nincs, krémek, sámánok, ráolvasás tuti nem segít, csak a sebészkés...:(

18/L

2009. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem éri meg...

én is legszívesebben kés alá feküdnék, de ha belegondolok hogy pár év múlva, hogy fogom nézni a természetes melleket.

inkább nem.

2009. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz fiú vagyok, de egyik ismerősöm láttam a fogamzásgátló eredményét, volt 80/b-s melle, elkezdte szedni, erre most olyan 80/c-d között jár. Vagy a terhesség hatására is megnőnek, ugyanis akkorra érik el végleges fejlettségüket. (élettan lecke vége :D) Egyébként meg ez az amit nem sokban lehet befolyásolni, el kell fogadni, hogy akkora amekkora. Én is ha tehetném még növesztenék a nemi szervemen pár centit. Ez örök téma lesz, senki sem elégedett, de el kell fogadni olyannak amilyen, attól, hogy szomorkodsz idegeskedsz miatta nem fog nőni. Az előnye a kis melleknek, hogy 80 évesen, nem a térdednél keresed majd őket. :) Egyébként meg nőhet még az emberi test végleges fejlettségét 24-25 éves korra éri el.
2009. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy apropó, a sport nem tudom mennyit segít, viszont a sportmelltartót sportoláshoz ajánlom, mert egyébként lógós lesz a cici.
2009. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs olyan módszer, ami bizonyítottan működik. Genetika.. Inkább fogadd el magad.
2009. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!