Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet az, hogy PCOS-ám...

Hogy lehet az, hogy PCOS-ám van, de a hormon eredmények nem mutatnak eltérést? Ezt nem értem.

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom egyértelműen megállapította,hogy ez a bajom,a ciszták is látszanak és minden ezzel a betegséggel járó tünetem jelen van.Ma felhívtam a labort,ahol mellesleg több,mint egy hónapja levették a vért és nagy nehezen egy arrogáns f....sz kinyögte,hogy nem lát eltéréseket.Bocsánat csak iszonyatosan ideges vagyok,mert nagyon elegem van az egészségügyből,mert hónapok óta járok kórházakba mindenhova és,kitudja,ha ma nem hívom őket fel az életbe nem nézik meg,hogy készen van-e az eredmény,aminek már hetekkel ezelőtt meg kellene lennie.A nőgyógyászom is nagy ívben tojik a fejemre...Most fogok keresni egy tisztességes endokrinológust,bár valószínű magánhoz kell mennem,mert úgy látom ebbe a világba az sztk-ás orvosok ...áh inkább nem is folytatom,mert nagyon csúnyát írnék.Most csináltatom még a cukorterheléses vizsgálatot ,amit úgyszintén én harcoltam ki nagy nehezen.Szinte már csak ebben az egyen bízhatom,mert,ha nincsen inzulinrezisztenciám,akkor halvány lila gőzöm sincs,hogy mitől hullik a halam úgy,hogy mindjárt kopasz leszek,pattanásos az arcom,hátam,mellkasom és szőrösödöm,mint az állat.Iszonyatosan elvagyok keseredve...:(
2012. febr. 10. 17:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Most olvasom,hogy az sem mindegy milyen nap veszik le a vért? Én ezt eddig nem is tudtam.Nekem az nap tuti,hogy meg sem volt...:S mivel egyébként nem is nagyon szokott meglenni.:(
2012. febr. 10. 17:23
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj és még egy dolgot elfelejtettem,hüvelyi sima ultrahanggal is ki lehet mutatni a cisztákat,vagy hüvelyi kell hozzá?

Köszönöm előre is,ha valaki segít.

2012. febr. 10. 17:31
 3/6 A kérdező kommentje:
vagyis azt akartam írni,hogy csak hüvelyi ultrahanggal lehet kimutatni vagy hasival is?
2012. febr. 10. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig fix, hogy hormonzavarod van, ha más nem is, de még egy endokrinológusnak is be kell látnia, hogy a semmitől nem szőrösödik ki egy nő. Hasi ultrahangon is látszódnak a ciszták. Amúgy az sem mindegy mit néznek.

Hasonló cipőben járunk, nehéz jó orvost kifogni:/

2012. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon ...és különösen nehéz ezt megélni 20 évesen...bár azt hiszem minden korban az.:(

és akkor szerinted az nem befolyásolja,hogy nem menstruáltam,amikor levették a vért?Mondjuk olyat is olvastam,aki azt mondta,hogy mind1 mikor veszik le.

Köszi azért,hogy válaszoltál!:)

2012. febr. 10. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Elváltozás elvileg máskor is kéne legyen, de inkább harcolj ki még vizsgálatot a menstruáció megadott napjain. Pl: nézték a tesztoszteront? És pajzsmirigy funkciót? Mert tényleg nem csak PCO okozhatja ezt.
2012. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!