Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózisos betegségről...

Endometriózisos betegségről mit lehet tudni? Az mit takar? Úgy hallottam hogy ez oylan mnit a PCOS tünetei, és hogy emiatt lehet beteg valaki úgy, hogy mégis jók a hormon vizsgálat eredményei?

Figyelt kérdés

Ilyen vizsgálatram ikork üld el egy doki, és hogyj önnek rá erre a betegségre? Azaz mit néznek, milyen tünetekkel jár. Valaki mnodta h gyanítja h ez lehet nekem, különben hogy lehet az hogy hormonzavvarra utaló jeleim vannak (szőrös mellbimbó és vérzésk maradások hónapokig, pedig nem vagyok depressziós, nem sportolok, nem szedek gyógyszereket, normális a testsúlyom, jók a labor és hormoneredményeim, akkor mi magyarázza a tüneteket és a klimax jellegű hőhullámokat 20 on évesen?

A dokik meg sem vizsgáltak, csak laborba küldtek, se egy endokrinológia, se egy Ultrahang vagy kézi vizsgálat.


2009. aug. 7. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig menj amíg nem találsz egy olyan orvost aki foglalkozik veled.
2009. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pcos-em és endometriózisom is van. A pcos tünetei "csak" kellemetlenek, az endometriózisé viszont elviselhetetlen.
2020. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az endometriozis tünetei elviselhetettlenek.

nekem van és folyton hányingerem van vagy hányok,van hogy lázas leszek, mozdulni se birok, nagyon sokszor vagy el ájulok vagy ájulás szinten vagyok a fájdalomtol, mert borzalmas elviselhetetlen a fájdalom.

2022. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!