Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt mi okozhatja? ( összetett...

Ezt mi okozhatja? ( összetett problema )

Figyelt kérdés
Szoval December közepen voltam együtt a baratommal, elegge felelötlenek voltunk. Ez az együttlet pontosan a peteereskor volt. A következö mensim megjött idöben, a mostani viszont elmaradt, ezert csinaltam egy tesztet, negativ lett, amin nem csodalkozom, mert semmi jelet nem ereztem, hogy terhes lennek, pedig ha jol szamolom, mar a kilencedik hetben lennek. Tehat a teszt negativ lett, a mensim megsem jött meg. Tudom nem kene idegeskednem, de a tenyleges kerdesem az lenne, hogy mostani mensim elött 5 nappal, tehat jocskan a pe. utan, megint kicsit felelötlenebbül voltunk együtt ( megszakitasos ) hogy akkor becsuszhatott e a terhesseg, ill. ha becsuszott akkor maradhat e ki amiatt a mensim, mert ugye azt meg nem tudhatta a teszt kimutatni? Elöre is köszi a valaszokat :)
2012. febr. 11. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Igen, nem mutathatja ki...

Amúgy meg a héten húzz el szépen nőgyógyászhoz, divatos a stresszre fogni a késéseket, aztán jön a meglepetés ha véletlen becsúszott egy gyerek vagy beteg vagy. Mellékesen tényleg igazán felirathatnád azt a rohadt tablettát vagy húzz a pasidra kotont basszus. Neked van veszteni valód!

2012. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos a felhaborodasotok, ezert nem kritizalom a hangnemet, de azert ennyire nem voltam reszletes, hogy egyböl igy nekem rontsatok :) Nem taknyos kölykök vagyunk, es ez egy komoly kapcsolat, mellesleg a parom szeretne mar gyereket, ha becsuszna se esnek ketsegbe, csak en meg nem akarom. Egyebkent hasznalunk gumit, csak ez a ket alkalom volt hogy nem, a könyörgese eredmenyekent. Inkabb a kerdesre varnek valaszt, a lecseszes mar megtörtent :) Köszönöm :)
2012. febr. 11. 18:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehat a kerdes, hogy az 5 nappal a varhato menstruaciom elött törtenö aktuskor ha besikerült a baba, az okozhatja e, hogy elmarat a menszeszem? Ez a kerdes. Erre szeretnek valaszt kapni... ja, es egy negativ tetszt utan, es ugy, hogy meg egy hetet sem kesett a mensim, azert meg nem szaladnek a nögyogyaszomhoz, ha nem baj :))))
2012. febr. 11. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várj és akkor tesztelj, amikor már esélyes, h kimutatja a terhességet. Ha nem jön meg, de terhes sem vagy, akkor irány a nődoki.

Amúgy ez az izgalom és idegeskedés simán okozhatja a kimaradást. De akár terhes is lehetsz.

2012. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!