Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a 4. pozitiv...

Mi okozhatja a 4. pozitiv terhessegi tesztet, ha a Terhesség szinte ki van zárva! Ciszta okozhat nagyon hasonló tüneteket? ( késes, mellfeszules, hasi enyhe fájdalom)

Figyelt kérdés

Gumival vedekezek, mindig ellenorzom,

Voltam mar terhes, akkor minden tünet klappolt, éhség, rosszullét,

mell fájdalom stb. Most csak a mellfeszules az sem állandó és a hasi kicsit, nem vok éhes és kívánok, konkrétan semmi extrát nem érzek !

Lehet ciszta? V mi van?


2012. febr. 9. 14:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nem minden terhesség egyforma. Lehetett a gumin mikrosérülés is. De persze lehet ciszta is, ezt csak doki fogja neked megmondani. Kíváncsi vagyok mi lesz a végeredmény, majd megírod?
2012. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Azért a terhességet soha nem lehet kizárni! Amennyiben valaki szexuális életet él, a terhesség bármikor esélyes. A gumi sem nyújt 100 %-os védelmet. A ciszta okozta pozitív terhességi teszt pedig nagyon ritka. Szerintem baba van a dologban. Mióta késik a menstruációd?
2012. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Pozitív tesztet okozhat ciszta,de terhességi tünetek(pl mellfeszülés)nem jellemző tünetei,de nem vagyok doki,nem tudok biztosat mondani. Az óvszer se nyújt 100%-os védelmet :S. Minél hamarabb menj el dokihoz és ő nem csak találgat,mint mi.
2012. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Egy barátnőmnek volt 2 terhessége amiből baba is lett és 2

cisztaja is. Ő mondta h tuti az mert az is ugyanolyan tüneteket produkál!

Mellfeszules, hasi fájdalom stb! Továbbá nekem dec 12 kezdődött az utolsó menzim és 23-28-ig volt az ovulaciom! Én akkor szabin voltam a baratomtol távol, semmi szexuális életet nem éltem! Az első alkalmam is jan 4-én volt de gumival, akkor mar meg kellett volna jönnie!aztan mar ott tartok h 5 hete késik és 4 pozitiv tesztem van, de semmi egyéb! Mivel Londonban elek így nehezebb a dolog! Amugy nincsenek komoly tünetek!kisebb alhasi fajas meg néha mell fájdalom! Az első terhességnel 5 hetesen mentem mellulteahangra, mert mar

annyira fajták a mellem h sírni tudtam volna, mindig ettem, legalább 8-10 kg szedtem fel 5 hét alatt, nem kívántam a cigit, volt pecsételo vérzés is. Most semmi!!! Meg soha nem is próbáltuk gumi nélkül! Nagyon remelem h kb én vok a 2.szuz Mária, mert ez fizikailag lehetetlen! Ha és akkor 5 hetesen a mellem meg sem vizsgáltak

Egyből ultrahangra mentem. Volt mar szív hang is! Szal nem tom mi van! Segítsetek!

2012. febr. 9. 15:25
 5/40 anonim ***** válasza:

A terhességi tesztek a hCG nevű hormont mutatják ki. Ezt a (pre)embrió termelheti (vagyis terhesség; az mindegy, hogy méhen belüli vagy kívüli) vagy pedig egy hCG termelő daganat. A cysták nem termelnek hormont!


A különféle egyéb tünetek (mellfeszülés, enyhe fájdalom stb.) pedig önmagukban nem specifikusak se terhességre se egyéb nőgyógyászati betegségre.

2012. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én nemrég vettem tesztet és a tájékoztatóján is írta,h ciszta okozhat pozi tesztet. De ha tényleg nem voltál a barátoddal peteéréskor,akkor valószínűbb a ciszta.
2012. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
mi az hogy 3. vagy?? amugy nem voltam a párommal, egyáltalán nem éltem szexuális életet.Amikor meg kb 2-szer együtt is voltunk, akkor már a ciklus vége volt, akor a legkisebb a teherbeesés esélye, főleg gumival!!! (illetve akkor kellett volna megjönnie), de mint emlitettem 5 hete késik.Tavaly volt ilyen egyszer 4, majd 5 hetet késett, ugyanigy dec-jan környékén, de akkor a tesztek negativak voltak.azok egyértelműen stressz alapon késtek. Most is rengeteget stresszeltem, és először arra gyanakodtam.Amugy azt a 2 alkalmat leszámmitva mindig pontosan megjön és rendes menzeszem van, nem fáj, normális hosszúságú stb. nagyon aggodok mert nem akarok gyereket, rádásul a barátom egy őrült és szakitottunk is már.
2012. febr. 9. 16:51
 8/40 anonim ***** válasza:

Úgy értette, hogy a 3. válaszoló.


Figyelj... muszáj elmenned orvoshoz, bármennyire is körülményes megoldani. Ha terhes vagy, akkor azért, ha ciszta vagy egyéb egészségügyi probléma, akkor meg azért. 5 hete késik, azért ez nem kevés. Az utolsó menzesz 1. napjától számítják a terhességet, így ha valami véletlen folytán valóban babát vársz, akkor már 9 hetes terhes vagy. Ha nem akarod megtartani, van még 3 heted az abortuszra. Úgyhogy sürget az idő.

Ha mégsem vagy terhes, akkor sem szabad halogatni az orvost, mert valamiért pozitívak a tesztek. Ez nem gyerekjáték! Próbálj meg megnyugodni, és néhány napon belül eljutni dokihoz.

2012. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Ha okozhatja is, semmi mástól nem remélhetsz pontos diagnózist, csak az ultrahangtól. Azon a gyerek is látszik, meg az is ha valami rendellenesség van. Én még egy pozitív terhességi teszt után is repülnék a nőgyógyászomhoz, azonnal:D
2012. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
En már másodjára voltam orvosnál, de itt nem ugy működik!korházban is voltam, de ott sem történt semmi! holnap megyek az ultrahangra! amugy én nem akarok gyereket, mert nem lenne apja, illetve nagyon gáz a kapcsolatom a leendő apával, aki a volt barátom...amugy itt a tesztek alapján már el is könyveltek, hogy az vagyok.Mondtam nekik , h Magyarországon azért vesznek vért, meg van ultrahang, nem csak a pisiteszt...ez egy vicc! meg hogy ciszta gyanu, eszükbe sem jutott.De hogyan lehetnék terhes , ha az előző menzeszem előtt , közbe és után sem láttam pasit, nem szexeltem egyáltalán!!!!!!lehet hogy a szentlélek megáldott karácsonykor, mert pont akkor volt az ovuláciom(23-28), s leghamarabb is jan5-én voltam a pasimmal(gumival).holnap kiderül remélem!
2012. febr. 9. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!