Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik most egy középisko...

Hogy zajlik most egy középiskolában az orvosi vizsgálat lányoknál? Mennyire kell levetkőzni, és egyszerre hányan kell bemenni? Mit vizsgálnak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem akarsz levetkőzni, senki nem kényszeríthet rá!!! Ha nem akarod a vizsgálatot, visszautasíthatod. SENKI NEM KÉNYSZERÍTHET!!!
2012. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mire irányul a vizsgálat. Ha pl általános vizsgálatról van szó: meghallgatják a szívet, megmérik a vérnyomást, a testmagasságot, a súlyt, akkor is bugyinak és melltartónak kell lenni rajtad! Ennél jobban nem kell levetkőzni! Téves info, hogy nemi szerveket néznek ilyenkor!!!Akinek problémája van, az egyénileg elmegy nőgyógyászhoz.
2012. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Már hallottam olyat, hogy a nemi szerveket is nézték, de természetesen visszautasíthatod. Viszont ha nézik is a nemi szerveket, akkor sem kell teljesen meztelenre vetkőzni, hanem amíg a melled nézi alul van rajtad ruha, amíg a puncidat nézi, akkor éppen csak a bugyit és a nadrágot kell lehúzni. Viszont hüvelybe nem nyúlhat iskolaorvos, csak nőgyógyász!!! De még egyszer hangsúlyozom. Jogod van megtagadni a mell és nemi szerv vizsgálatot!!!
2012. febr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk vizsgáltak látás,hallás,gerinc,súly,magasság,vérnyomás,Megnézték a végtagjainkat,pl van e lúdtalpunk vagy ilyesmi.Vizsgáltak cicit.Én nagyon szégyenlős vagyok,ezért nem voltam hajlandó levenni a melltartót.Úgy oldotta meg hogy benyúlt a melltartómba.Nem kényszeríthet semmire.Egyedül ment be mindenki.Ne aggódj,nem vészes :)
2012. jún. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Na de nyilván nem tapogatta a melleidet, hanem esetleg a hallgatóval ott hallgatózott...
2012. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hányszor teszed még fel ezt a kérdést??

Pár hónapja kitárgyaltuk, kaptál vagy 60 választ, mit akarsz még?

2012. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
8.-ikba megyek, lesz kötelező cici vizsgálat? Még csomós a mellem!!! És ja jól tudom, ez még természetes!félek!!!
2015. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!