Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap lesz nálunk ORVOSI...

Holnap lesz nálunk ORVOSI vizsgálat. Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Nem védőnői. Arra gondolok, hogy pl megfogják nézni a mellünket... de ugye nem mindenki előtt, mert én utálom az osztálytársaim. Ők ne lássák a magánéletem.
2011. febr. 15. 15:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%

Hanyadikos vagy ?


Semmi nem lesz, ne aggódjál. Ha meg megnézi a melledet, hát istenem. Akkor megnézi. Tudom, hogy kellemetlen, én is rohadtul utálom az összes orvosi vizsgálatot, meg hogy nyulkálnak hozzám. Ha meg együtt akarnak intimebb vizsgálatot, akkor nyugodtan szólhattok, hogy heló, ti ezt egyedül szeretnétek.


Mondjuk nagyban függ a suli és az orvos mentalitásától, nálunk még a szemvizsgálatra is tök egyedül emgyünk be.

2011. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
7%

Megnézik a lábad közt is.

Nyilván nem mindenki előtt csak a lányok előtt.

2011. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
0%
Hát nem tudod . Attól függ de nem hinném , hogy meg fogják nézni . Bár szerintem abban ne bízz , hogy csak egyedül fogsz bemenni mert az tuti nem . Amúgy meg én is borzasztóan utálom őket sok hülye k u r v a !!!! De akkor sem vagyok előttük szégyelős főleg , hogy jók a melleim :P ! Te se legyél az hisz ők sem istenek !!!! Hogy olyan tökéletesek lennének !
2011. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Most pont megvan. akkor mit csináljak?
2011. febr. 15. 16:04
 5/41 A kérdező kommentje:
Meg nem az orvossal van bajunk, hanem nem akarom nekik mutogatni a sajátomat... mert szánalmas bunkó o.társaim vannak.
2011. febr. 15. 16:04
 6/41 A kérdező kommentje:

amugy 8.

csak pont megvan... jókor csinálják.

2011. febr. 15. 16:05
 7/41 anonim ***** válasza:
0%

Pedig akkor jó lesz ha felkészülsz mert tuti nem egyesével mászkáltok be,hanem 2-3 -an!

A testünket pedig általában intim zónának nevezzük, nem magánéletnek,vagy nem tudom mire gondoltál!

Míg valaki öltözik-vetközik, akkor 1-2 bennt van!

Magasség, súly, látás, hallás, vérnyomás,esetleg EKG!

Általános rutin,amit a védőnő is csinál!

Körforgásba mentek majd be!

Persze fiuktól külön!

2011. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg le kell vetkőzni, csak bugyi maradhat, megnéznek, hogy hogyan fejlődsz, ép vagy-e meg ilyenek, le kell hajolni, h megnézhesse a gerincedet, megmérik a súlyodat, magasságodat és ha már mellet is néznek akkor durva ha többen vagytok bent közben szerintem. Nálunk is volt igy egyszer, mondtam h szó sem lehet róla és otthagytam őket :)
2011. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
De nálunk 5 en mennek egy kis szobába, és ezek olyanok, hogy bámulnak.. (lányok) meg minden. meg a cicinket is megnézik. a puncimat nem engedem, mert most van meg. És gusztustalan ha megnézi azt is...
2011. febr. 15. 16:07
 10/41 anonim ***** válasza:
85%

Heló-heló !


MIért lennének bent egyszerre ? Nálunk ilyen sosem volt, szóval ez nem általános.

Ha meg emgvan, akkor értelemszerűen nem fogod mutogatni magad ott, de úgy sem fogják ott nézegetni.

Amúgy, ha 8.-os vagy, akkor már gondolom átestél pár vizsgálaton , nem ? Akkor meg tudod, hogy hogy működik.

2011. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!