Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt éjszaka egy...

Menstruáció alatt éjszaka egy csepp vér sincs a betétemen. Azaz nem menstruálok éjszaka alatt. Ez baj, vagy nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
Ez volt a 6. menzeszem, de éjszaka semmi.Közepes a vérzésem általában.12/l
2012. febr. 12. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 6 éve megvan és én sem menstruálok éjszakánként, csak az 1. napon meg nagyon keveset a 2. de a többin semmi.

Nincs semmi baj nyugi, inkább örülj, hogy nem leszel véres a nyakadig alváskor :)

2012. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

addig örülj:)

most egy éve van meg,kb fél évig nekemse volt semmi éjszaka,és aggódtam,mostmár megvan éjszaka is,és tamponnal ugye nem tudok aludni,mert cserélni kell hogy nehogy valami bajlegyen,betét azmeg kibirja reggelig,de nem tudok tőle aludni.:((

5éjszaka szenvedéés.

2012. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülök neki, remélem nem is lesz éjszaka.Köszönöm a válaszokat, várok még!:-)
2012. febr. 12. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán nem jut el a vér a betétig, míg alszol, mert vízszintes helyzetben vagy. Velem is valahogy így van, aztán reggel felkelek, és megindul, mint a Niagara :D
2012. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyenge a vérzésed, hogy fekve nem folyik ki.
2012. febr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én ha felállok, akkor se..:D
2012. febr. 13. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam! Az első két nap éjjel 1-1 csepp került csak a betétre, a többi napon pedig már semmi! Én örültem, mert hallottam, hogy sokan szenvednek a reggeli átázással. Szerintem az a pár csepp is akkor jött ki, mikor felkeltem. Igaza lehet az előttem szólóknak. Azért nem olyan gyenge a vérzésem, de nem is túl erős, közepesnek mondanám, gondolom ha sok jönne nagyon, kifolyna. De így pont jó. És tuti nem jelent gondot, ha amúgy normális. Nekem úgy szokott lenni, hogy reggel felkelek, nincs semmi, de járkálok, éldegélek, megnézem 2-3 óra múlva, és tele van, szóval csak egy kis mozgás kell.:P

A hasam viszont éjjel is szokott fájni.

2014. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Csak az első 1-2 napban van nekem meg este vagy esetleg még a 3. nap. Nekem is közepes a vérzésem reggel. :)
2016. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hajni9u7 válasza:
Szia! Én is fix így jártam az utóbbi időben. Még megjönni is azután jön meg, hogy felkelek s kimegyek pisilni. Utána is, napközben hiába "erős" a vérzésem, éjjel nincs semmi. Pedig amúgy nagyon szarul alszok és mindig úgy érzem, hogy tele van a betét, de semmi. Én sem tudtam megérteni, hogy miért van így, de mivel amúgy normális a menstruációm és nagyon pontos, gondoltam, hogy baj nem lehet. De azért a fenti válaszok számomra is hasznosak voltak. 😊
2021. ápr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!