Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakára lehet használni...

Éjszakára lehet használni tampont?

Figyelt kérdés
Éjszaka nagyon gyenge szokott lenni a vérzésem,és most csak tampon van itthon,ezért muszáj leszek azt használni.Másik kérdésem pedig,hogy mit csinálok rosszul,ha mindig átázok tamponnal,pedig nincs megtelve?Rosszul rakom fel?De elég mélyre szoktam.
2012. febr. 12. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább tisztasági betét, ha van. ha nincs akkor mini tampon. másik kérdésedre a válasz: nem csinálsz semmit sem rosszul, mert amikor menstruálsz, nem csak vérrel telítődik tampon.:)
2012. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
nyugodtan használhatsz tampont éjszakára is. az átázásra meg nincs ötletem.
2012. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát talán vastagabb tampon kéne? Nem tudom..Attól függ mennyire ázol át. Ha csak pecsétes lesz a bugyi, akkor nincs gond, szerintem olyan mindenkinek van. De ha konkrétan átázik és véres lesz, akkor tényleg valami nem stimmel.
2012. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 óránál tovább nem lehet bent a tampon, szóval ha annál tovább szeretnél aludni, akkor ne használd, sőt egészségesebb ha max 7 órát alszol közvetlen a betevése után, hogy legyen bőven időd cserélni.
2012. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd, kell is mert másképp összekensz mindent legjobb a tisztasági betét.
2012. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott. Legalább éjszaka tisztuljon ki a hüvelye->betét/intim tölcsér/tisztasági.
2012. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éjjelre ne használj tampont mert akkor 3-4 óránkét kelhetsz fel cserélni, és igaza van az egyik válaszolónak, hogy legalább akkor tisztuljon ki akadálytalanul a hüvelyed.
2012. febr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!