Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhetett? Menstruációva...

Mi történhetett? Menstruációval kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 30 éves vagyok, jó pár éve menstruálok, mindig nagyon erős görcseim voltak, és mennyiségre is nagyon sok volt. Most azonban múlt hét kedden, a várt napon megjött, de alig volt egy kis folt, elég volt egy tisztasági betét, épp csak maszatolgattam, és ez megy egészen a mai napig, még ma is csak "vérezgetek", és nem is görcsölök, ahogy szoktam. Mi lehet ez? Kicsit olyan érzés, mintha még csak most akarna megjönni, de hát már egy hete tart! Terhes nem vagyok, az biztos.


Szerintetek mi lehet? Érdemes ezzel dokihoz menni?


Köszi a válaszokat előre is!


2012. febr. 13. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a várt napon jött, akkor ovulációs pecsételő vérzés nem lehet, pedig nagyon annak néz ki, ha ilyen kevés.

Legjobb lenne felkeresned sztem egy dokit, pláne, ha mindig erősen görcsölni szoktál. Mikor voltál utoljára nőgyógyásznál? Csinált valaha ultrahangot?

2012. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Mostanában gyakran voltam dokinál, mert több, mint egy éve próbálkozunk babával, és emiatt voltak vizsgálatok, UH is. Holnap megyek hozzá, kíváncsi vagyok mit mond erre az elhúzódó, alig menstruációra, ilyen még tényleg nem volt. Remélem nincs baj :(
2012. febr. 14. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor lehet most sikerült?:)
2012. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem :( A párom pár hétig nem volt itthon, úgyhogy most biztos nincs baba :( Most is csak görcsölök egy kicsit, és vérezgetek, folyton olyan érzés, mintha meg akarna jönni, csak "nem tud" rendesen... elég unalmas már :)
2012. febr. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!