Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruációval...

Rendszertelen menstruációval szűzként, érdemes nőgyógyászhoz mennem, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, még soha sem voltam nőgyógyásznál, igaz szűz vagyok. Halogatom már sok ideje, de rászántam magam hogy elmegyek, mert hónapok óta: 21,24,25,28,29,30 napokra jön meg. Régen mindig 28 napos volt pontosan, ezért nem is voltam dokinál. Most már idegesít a dolog. Érdemes elmennem, vagy h*lyének fog nézni hogy minek ezért? Ugye fog.gátlót nem szedek mert minek, koros is vagyok már hogy szűz legyek, elég kellemetlen. De gyereket akarok majd, szóval ez nem játék, nehogy valami komolyabb dolog legyen...
2011. nov. 11. 15:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán mire számíthatok? SZTK-ba van időpontom. Vegyek fel hosszított pulcsit ugye? És most ez h*lye kérdés, de az a vizsgáló asztal az ajtóval szemben szokott lenni, vagy az ablakkal? Nehogy ott feküdjek és kinyissák az ajtót :D

Az asszisztens bent szokott lenni? Ő is lát? Várhatóan hogy fog megvizsgálni? Ilyen panasszal megvizsgál vajon, vagy csak gyógyszer ír? Annyi kérdésem van, de senki női rokonom nincs, egyedül is kell majd mennem, meg sem mondtam itthon hogy ilyen gondom van, nehogy megijedjenek.

2011. nov. 11. 15:53
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nyugodtan menj el, nem fog hülyének nézni. 18 éves kor felett szükséges is, akár szűz valaki, akár nem.

2011. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet, hogy 22 évesen még szűz vagy? :)

[nem ismer egy ilyent se]

2011. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

nyilván azért mert nem olyan mint a mai 15-16 évesek hogy minden hétvégén a diszkóban más dugja meg őket!

szerintem örülni kell hogy vannak még ilyen lányok:)


írtam privátba üzit!!

2011. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Én azért magamon kívül ismerek más velem egykorú, sőt 1-2 évvel idősebb szűz lányt is. Hogy mi az oka? Nem találkoztam olyannal akivel érdemes lett volna, de ebbe most ne menjünk bele...

2011. nov. 11. 17:34
 6/14 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászati vizsgálat szükségességének semmi köze a szüzességhez.
2011. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni, ha aggaszt a dolog. Viszont ha nem akar kivizsgálni normálisan, csak fogamzásgátlót írni, akkor hagyd a francba.
2011. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

11-11 21:20

Hát azért ez nem egészen van igy...


Ha szüz, és semmi problémája nincs, akkor mi a frászért kellene évente mennie, mint a 14 éves kora óta szexelő és hormon fogamzásgátlót szedő, partnerét váltogató nőknek???

2011. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

11-11 17:06


Te valószinüleg, sőt biztosan más társaságban forogsz, mint a kérdező! Ott nem is fogsz találni ilyet...

2011. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ragaszkodj női nődokihoz, elötte jóval kevésbbé kinos a vetkőzés, terpesztés.
2011. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!