Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés utáni első menses...

Szülés utáni első menses meddig tart? Mi a normális? NEM a gyermekágyi vérzésre gondolok. Az elmúlt már.

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szerencsés vagy 5 nap,ha nem akár 7 nap is lehet.

Nekem mindegyik szülésem után normális volt az első mensesem,csak már nem 5,hanem 7 napig tart némelyik hónapban :( és első felért egy szüléssel,úgy görcsöltem :(

2012. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 6 napig tartott. De általánosságban elmondható, hogy 10 napnál tovább tartó vérzés már semmilyen esetben sem normális. Tehát ha már több, mint 10 napja menstruálsz, még akkor is, ha gyengén, akkor keresd fel a dokidat.
2012. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem császárom volt és előtte 18órás vajúdás, lehet ez a gáz, de már 2hete tart. :( Ugyhogy akkor holnap doki. De remélem nincs baj.
2012. febr. 14. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!