Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égető, csípő érzés a jobb...

Égető, csípő érzés a jobb petefészekben mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Folymatos UH-követés mellett... Tehát, elméletileg cisztát, hasonló dolgokat látnia kellene az orvosnak... Már két napja érzem, legutoljára 2 hete voltam nála.
2012. febr. 14. 13:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és tuti nem peteérés, azon már túl vagyok. Köszi a válaszokat!
2012. febr. 14. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem hasonló tüneteim voltak, akkor petefészek gyulladást állapított meg a doki. Kaptam antibiotikumot, a petefészek gyulladás elmúlt, jött helyette az antibia miatt egy jó kis gomba... canesten kúra után végre jól lettem :)
2012. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi,


annak vannak egyéb tünetei is? Nekem csak néha fáj, az sem elviselhetetlen, inkább csak kellemetlen..

2012. febr. 14. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit szúrkált néha, mintha hirtelen belevágtak volna egy kést, de pár másodpercig tartott csak. Más tünete nekem nem volt.
2012. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, igen, így már emlékszem, pár éve nekem is volt, az éjszaka közepén többször is felriadtam, tényleg olyan volt, mintha késszúrás lenne... Na, akkor már tudom, hogy ez nem az.. Ráadásul el is múlt már, 2 napig tartott csak... Azért szólok a dokinak, ha megyerk legközelebb... Köszi!
2012. febr. 15. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!