Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a menstruáció jele? :O...

Ez a menstruáció jele? :O Kérlek ha elolvasod ezt akkor kattincs ide mert fontos! (+ link)

Figyelt kérdés

Helló it van egy kérdés amit talán tegnap tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__26678..



na most már nem egy hangya feje méretű hanem mint egy hangya! és nem ilyen folyékony( vagyis lehet hogy az volt amikor eltávozott belőlem) hanem ilyen barnás darabok !! :S

Mi ez ??

lehet a menzesz jele??


2012. febr. 15. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem anyukadnak mutatod meg?

Eleg szomoru, hogy sok kisgyerek itt kenyszerul felvilagositast kerni...

2012. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Sztem bexartál.
2012. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

az lesz, az lesz.

egyébként: az én első menstruációm kevés volt, barnás volt rögtön, darabos, kb. két nap alatt lezajlott. szóval elsőre teljesen jó, ha ilyen apró és nem tökpiros. csak később lett olyan, mint most, hogy pár napos és inkább folyós, véres.

2012. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak a családtagjaid ilyenkor?
2012. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!!!!

Ahogy már többen is írták tegnap, igen meg fog jönni a menstruációd. Ezt senki sem tudja mennyi idő alatt,de folyamatosan alakulni fog. Ha kellemetlen a bugyidban, használj kis intim betétet, és mindig legyen a társkádban betét, hogyha teljesen megjönne, akkor ne legyél gondban!

2012. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszönöm :D

egyébként montam ezt anyukámnak de azt monta neki ilyen nem volt és nem tudja mi lehet ez ..

2012. febr. 15. 19:03
 7/19 anonim válasza:
100%

nem tudom, nem akarok okoskodni, de valószínűleg ez lesz.

nekem az első 12 évesen volt, kb egy 2x2 centis mini foltocska, majd szinte napra rá 6hónapig semmi, majd elkezdődött. és ennek már vagy több mint 10 éve, szóval szerintem az lesz az

2012. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Rövid időn belül rendesen menstruálni fogsz.
2012. febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egy néhány napon belül meg lesz!
2012. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszönöm! :D

egyébként ma még egyáltalán még fehérfolyásom sem volt

az nem baj igaz?

arra gondoltam azért mert napokig sok volt lehet attol??

2012. febr. 16. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!