Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány hónap vagy év szexuális...

Hány hónap vagy év szexuális aktivitás után lett a P1-es eredményetek P2-es? Mármint, akit érint egyáltalán ez a "probléma".

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nyár elején még P 1 volt, aztán volt egy missed abortuszom és P2 lett, pár hónap külömbséggel.
2012. febr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is P2 volt. Ez nem igazi probléma (látom Te is idézőjelbe tetted), mivel a P2-es eredmény tök negatív.
2012. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában mindig P2 szokott lenni, egyszer volt csak P1, de előtte is, utána is mindig P2. Ha azért kérdezed, mert elterjedt az a hülyeség, hogy csak szűzlányoknak szokott P1 lenni, akkor mondom, ez egy baromság. Anyumnak is gyakran P1, pedig ő már 63 éves. Nincs összefüggés.
2012. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is a P1 a jó eredmény. A P2-nál már kimutathatóak a fehérvérsejtek, vagyis állandóan enyhe gyulladásban van az a terület. Azt pedig ne akarja senki megmagyarázni, hogy ez jó.

Na, mindegy. Természetesen sok nő nem tehet erről, hogy nem P1-es az eredménye.

2012. márc. 6. 16:28
 5/7 A kérdező kommentje:

Arra azért kíváncsi lennék, hogy Anyukádnak vajon az Apukád volt az egyetlen partnere? Tudom, ez túl intim kérdés, nyilván nem várhatom el a választ.

Tegyük fel, hogy igen, gondolom akkor Apukádnak sem volt túl sok szexuális partnere.


Szerinem azoknál a nőknél sem alakul ki a P2, akik a párjukkal közösen vesztették el a szüzességüket. Tudom, ez nagyon ritka, de azért előfordul. Biztos vagyok benne, hogy náluk még évtizedek múlva is P1, hacsak nem megy félre valamelyik fél.

2012. márc. 6. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Cáfolok... A férjemmel elsők voltunk egymás életében. És mindig is P2-es eredményem volt. Szóval ez amit írtál, így biztos nem igaz.
2012. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is cáfolok, apum meghalt és utána anyum megint férjhez ment, úgyhogy utána is volt szexuális élete, amiből P1 lett. Úgyhogy ebből aztán nem lehet messzemenő következtetést levonni. A gyulladás a szervezetedben pedig nem csak félrekufircolástól lehet.
2012. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!