Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » égő viszkető érzés a hüvelyben...

égő viszkető érzés a hüvelyben szex után, mitől lehet?

Figyelt kérdés
minden szeretkezés után égő nagyon kellemetlen érzést tapasztalok a hüvelyben,már 6 éve együtt vagyok a férjemmel,de ez a probléma csak pár honapja,talán egy éve jelentkezik,nem beszéltem neki még erről ,de mostanában kerülöm a közeledését.a menstruációm mindig is rendszertelen volt de mostmár november óta nem jött meg,lehetséges hogy ez összefügg,mert nem vagyok terhes.voltam nögyógyászati vizsgálaton és azt mondták minden rendben van bár nem beszéltem erről a problémáról.
2012. febr. 16. 03:45
 1/3 anonim ***** válasza:
gomba gynus....kicist vissza kéne szoritani a cukrot szénhidrátot, meg nemárt betadino-vizzel írrigálni és figyelni mi jön ki belőled!
2012. febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet petefészekcisztád van, vagy valami fertőzés! De kiválthatja valamilyen gyógyszer is amit mostanában esetleg szedel! Vegyél Colpo-Clenert lehet hozzá kapni két féle tablettát is, elsőnek a jódosat használj, majd a simát! Nekem bevált! Vagy próbáld meg a Gynoxin hüvelykúpot
2012. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell feleslegesen szednie semmit menj el orvoshoz a doki jobban tudja ne szedj baromságokat mert komolyabb bajt is okozhat! Ami másnak jó az neked nem biztos
2012. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!