Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy most már...

Chriss13 kérdése:

Mitől van az, hogy most már havi rendszerességgel hüvelygomba-fertőzésem van? . Csak normális választ kérnék, ha lehet szakavatott embertől.

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakavatott, de szerintem az immunrendszereddel van valami gond.
2012. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

- nem kezelik rendesen

- visszafertőz a partnered

- fogamzásgátló

- gyenge az immunrendszered

2012. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sok oka lehet... műszálas alsóneműt hordasz? tangát? vécédeszkára idegen helyen ne ülj le, otthon fertőtlenítd le. szoláriumba olyanba menj, ahol tudod, hogy mindenki után kitisztítják. barátod van? mert lehet, hogy visszafertőz. olyan is van, hogy valakinek felhúzódik a méhébe a gomba és antibiotikummal kell kiirtani, nem ilyen helyi kenőcsökkel. magánrendelésre menj nőgyógyászhoz, azok lelkiismeretesebbek.
2012. febr. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! Nekem is ugyanez a problémám! Abbahagytam a fogamzásgátlót, mert babát tervezünk a párommal, és nyár óta folyamatosan (de mindig a ciklusom ugyanazon napjaiban) előjön a hüvelygombám. Az orvosom vett kenetet, egyértelműen megjött az eredmény, hogy semmilyen más kóros dolog nincs a dologban, csak a gomba. Kaptam rá már ezerszer mindenféle kúpot, gyógyszert, de csak visszajön! :(

Most kipróbálok valamit megelőzésképpen, mert mindig csak menstuáció előtt jön elő.

2012. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a leirtak mindegyikét betartom (nem ülök le idegen helyen),nem horodok műszálas cuccot,a tangát utálom. a páromnak viszont sosincs baja.a cukrom rendbe,az immunrendszerem is...
2012. febr. 18. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:

A férfiaknál nem okoz tünetet, de hordozhatják a fertőzést, így visszafertőzhet téged anélkül is, hogy neki bármi baja is lenne.

Grape Vital grapefruit cseppet használj esetleg. Olvass róla neten, érdemes kipróbálni.

2012. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!