Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hétvége erejéig mivel...

A hétvége erejéig mivel tudnám enyhíteni ezeket a kellemetlen tüneteket?

Figyelt kérdés

Tegnap jelentkezett az a kellemetlen tünet, hogy a hüvelyem környéke, és a kis szeméremajkaim viszketnek, de ez el is múlt még tegnap. Ma viszont a viszketés sokkal erőteljesebben visszatért, és ahogy zuhanyoztam most este, észrevettem, hogy a gát közelében érzékenyek a kisajkaim, és a hüvelyem széle égően fáj. Tükörben megszemléltem a nemi szervemet, és sajnos úgy látom, hogy a fájó területeken kiszáradt, berepedezett a bőröm. Ahogy olvasgattam különböző fórumokat, valószínűleg hüvelygombám van (persze lehet más is, de ahogy olvastam, ez a legesélyesebb, sajnos.) Leghamarabb szerdán tudok bejutni a nőgyógyászhoz, és addig szeretném valamilyen természetes készítménnyel enyhíteni a tüneteimet, főleg a viszketést. Ötletek? Megőrülök a viszketéstől. :(


21/N


2012. febr. 18. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp kipróbálnám a napi 2x-i zsályateás ülőfürdőt. Napközben is lemoshatod vele magad. A zsályatea nagyon jó fertőtlenítő, antibiotikus hatása van és gyulladáscsökkentő. Más nem jut eszembe.
2012. febr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
100%
Ha gomba, akkor nyugodtan vehetsz a patikában Canesten Combit, vény nélkül kapható. Szombaton is nyitva vannak.
2012. febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Canestent már vettem.
2012. febr. 18. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!