Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőtársak! Mit csináltok a...

Nőtársak! Mit csináltok a balerinák, topánkák hordása során létrejövő kellemetlen lábszaggal?

Figyelt kérdés

Gondolom nem ismeretlen ez a probléma nektek, hát nekem sem. Soha nincs lábszagom, se télen, se nyáron, de amikor bejön a balerinacipős korszak...

És nem kínais, alapból büdös cipőket hordok, hanem finom bőrcipőket. De a borz sírva könyörögne a receptért. És nem tudom, miért. Se sportcipőnél, se csizmánál, se magassarkúnál nincs ilyen problémám, csak ennél.

Ti mit csináltok ?


2012. febr. 5. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meglep hogy neked "csak" a balerinától izzad a lábad. Én alapból izzadékony vagyok, és benne van a pakliban hogy a lábam is.Én is "CSAK" börcipöt használok, és amikor lehet mellözöm a balerinákat, csukott cipöket de pamut zokni nélkül nem kerül cipö a lábamra. Persze azelött púder, lábspray...Ahogy kitavaszodik, papucs, szandi van a lábamon. Sajnos más megoldás nincs az én számomra:(
2012. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez van.. soha sem budos a labam meg twlen sem a bundas csizmaban mikor reggel 8tol delutan negyig abban vagyok az iskolaban, plusz masfel ora hazaut, akkor sem budos.... bezzeg ha balerinat veszek fel egy ora is eleg, pedig en sem kinait hasznalok, VANS balerinaim vannak..

sajnos nem tudok ra semmit.. shogy hazaertem labmosas es ennyi :/

esetleg kiprobalhatnal labsprayt, a schollnak van ilyen termeke, akarmelyik dmben lehet kapni es azt mondjak jo!

2012. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet, az lesz.

Köszönöm a válaszokat !

2012. febr. 6. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is ez szokott lenni, de nekem a nylon zokni miatt. sajnos néha muszáj hordani, akkor lábsprayt használok, bár nem sokat segít...
2012. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!