Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a férjem száján herpesz...

Ha a férjem száján herpesz van kialakulóban és "orálisan játszadozott velem" akkor az lehetséges, hogy elkaptam tőle, és ott lent herpeszem lesz? Vagy ez két teljesen más dolog?

Figyelt kérdés
Lehet butaságnak tűnik, de utána olvasgattam már, és nem találtam semmi értelmeset. Vajon a nemi herpesznek lehet köze a szájon lévőhöz?
2012. febr. 18. 03:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, kicsi az esélye, de lehetséges. Én tuti elmennék a nőgyógyászomhoz... Tudom, ciki ezt elmondani... Nekem pont nemrég volt cikis esetem, ami egy új legjobb vicces sztori a kórházban, amit mesélni lehet az aggódó embereknek hogy megnyugodjanak... Igaz nem nemi szervvel kapcsolatos, de ez is csak egy testtájunk.. :D Túl leszel rajta, és legalább megvizsgálnak, és kiderül mi a gond.
2012. febr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt azt írja, hogy átterjedhet:


[link]

2012. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Átterjedhet!
2012. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Átterjedhet!!!


Én ugyanígy jártam, a férjem száján is ott volt a herpesz...

Senkinek nem kívánom azt a kínt!

Sírtam, ha pisilnem kellett, annyira féltem elmenni, mivel mintha késsel szurkáltak volna olyan a fájdalom.

Szerencsére a szájherpesz átterjedése a nemi szervre nem okoz olyan rossz tüneteket, mint a nemi szerv herpesze.

2012. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem semmilyen tünetem nincs, így a nőgyógyásznak nem is nagyon lenne mit mondanom. Tegnap történt mindez, tehát csak érdekel, hogy mire számíthatok.
2012. febr. 18. 14:55
 6/8 berezzd válasza:
Ha a férjednek herpesze van, akkor azt már régen elkaptad, csak még nem tudsz róla. Én úgy tudom hogy a herpeszvírust nem lehet kipucolni a szervezetből, ha legyengül a szervezeted akkor előjön. Szóval már csókolózás közben fix hogy elkaptad. De én úgy tudom hogy ami a szájon jön ki az egy másfajta herpesz, szóval a puncidon nem fog kijönni.
2012. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerencsére nem kaptam el eddig még, pedig évente előjön neki, kb.10 éve.
2012. márc. 5. 06:21
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló bizony rosszul tudja.


A száj herpesze is átterjedhet a nemi szervekre, de szerencsére a tünetei nem olyan kínzóak, mint a nemi szerv herpeszé.

Neten sok helyen lehet erről olvasni.

2012. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!