Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hámlik, a fejbőröm, milyen...

Hámlik, a fejbőröm, milyen sampont használjak rá?

Figyelt kérdés
Olyan 8-10 évesen mentem ezzel bőrgyógyászhoz, mert azt hittük ennyire korpás a hajam, és akkor világosítottak fel róla, hogy ez nem korpa hanem nagy darabokban hámlik a fejbőröm. Adtak rá ilyen "Kénes Sampont" amit azóta is használok időnként. Eddig azzal korrigáltam, hogy gyakrabban mostam hajat, de ahogy észrevettem ez teljesen tönkre tette a hajamat, szóval mostmár visszatértem a heti 2-re. Viszont ennek a kénes samponnak a szaga borzalmas. Kb olyan mint a a felperzselt szőrnek a szaga. És a másik az, hogy még 2 km-es körzetbe is érezni lehet a szagát. Nem tudtuk erre a bőrproblémára másik sampont ami nem ennyire büdös? (Az ilyen divatvackokat hagyjátok, mert már az összeset kipróbáltam, büdösnek nem volt büdös de ugyanúgy hámlott tőle a fejbőröm. Valami gyógy növényes, vagy hasonló gyógyszertári sampon érdekelne) Volt valaki másnak is ilyen problémája, vagy egyedüli eset vagyok? Elfog múlni ez valaha, vagy kinövöm?
2012. febr. 18. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyógyászati boltban lehet kapni gyógynövényes sampont .

Ott nézd meg .

2012. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!