Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár hete vettem észre, hogy...

Pár hete vettem észre, hogy ritkább a hajam, el van vékonyodva a hajszálam (sokkal jobban látszik a fejbőröm). Vettem Revalid sampont, de nem vettem észre, hogy erősödne. Hullani nem hullik, mit használjak rá?

Figyelt kérdés
Volt egy hajszőkítésem, és utána 2x is ráfestettünk pár hét elteltével, de ez már 1 éve történt. Lehet, hogy emiatt van??? Segítsetek!!!!
2009. jún. 11. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A szőkítés semmiképpen nem tesz jót a hajadnak. Szerintem sokkal hatásosabb a revalid kapszula, mint a sampon. (mellesleg még a körmöd is szebb lesz tőle :) Nagyon jó még hozzá a gliss kur, az amelyik erősen igénybe vett hajra való. (rózsaszín) Tapasztalatom szerint ebből is a fújós a legjobb, amit száraz hajon is tudsz használni.
2009. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, a Glis kurt sztem vmelyik nap be is szerzem :)

A Revalid kapszulán gondolkodtam én is, de olvastam róla rosszakat is és eddig még nem mertem elkezdeni szedni.

2009. jún. 12. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Varga hajszeszt!
2009. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt már próbáltam több, mint egy hónapja használom, de semmi javulást nem vettem észre :(
2009. jún. 15. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!