Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van még valamilyen trükk a...

Van még valamilyen trükk a tampon felhelyezésére? Mert nekem nem megy.

Figyelt kérdés

Szóval most először próbálok tampont használni, és már véreztem nem csak pecsételően, és fel is tettem az egyik lábam, de hiába próbáltam benyomni, nem ment be a tampon, de amikor elvettem onnan az fájt. A tampon hegye volt csak véres, max egy félcentire hatolt be, és gondolom az fájt, hogy azt a nedvességet felszívta.

Egyébként mini tamponról van szó.

Van még bármilyen trükk? Vizezzem be vagy valami? Még tükröt is használtam, de így se ment.


2012. febr. 18. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem a nedvesség felszivás miatt fáj hanem mert száraz a hüvelyed, nem csuszik.

én nem használok tampont pont ezért. nekem nagyon szar érzés berakni, dörzsöl, ha meg tele van akkor nagyon szar érzés mikor kihuzod. nekem nem jön be...

2012. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
El kell lazulnod teljesen, minél feszültebb vagy, annál nehezebb. Semmiképpen ne vizezd be, akkor csak megszívja magát és egyáltalán nem fog felmenni.
2012. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Logikusan, ha bevizezd csak teleszívja magát vízzel...

A trükk annyi, hogy lazíts, találj magadnak kényelmesebb pózt, van akinek jobb gugolva, van akinek állva. De a lényeg, hogy ne feszíts be. Ha nem megy térj rá vissza pár hónap vagy év múlva.

2012. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Szűz vagy még? Mert lehet, hogy az is akadály, hogy beleakad a hártyába és az fájdalmas.
2012. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy orvos mondta, hogy erre a menstruációmra használjak tampont, mert nemrég műtötték a szűzhártyámat, amin rendellenes összenövés volt, és azért kéne, hogy nehogy visszaforrjon. De úgy érzem, így se elég nagy a nyílás, hogy bemenjen, vagy nem tudom... Nem voltam feszült, de hiába toltam, egy tapodtat se ment beljebb :/

Most így eléggé félek, hogy mi van meg mi lesz... Az nagyon nagy hülyeség lenne, ha megpróbálnám magam felizgatni, hogy hátha akkor jobban tágul, meg több a folyadék? Ez működhet? Mert azért nagyon nem szeretnék mégegy műtétet.

2012. febr. 18. 22:19
 6/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
21, de nem tudom ez miért fontos.
2012. febr. 18. 22:27
 8/14 anonim ***** válasza:

megírom, miért gondoltam fontosnak a kort.

21 éves vagy..esetleg kapcsolat?....

2012. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megpróbálod felizgatni magad, az segíthet a nedvesség miatt.
2012. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

22:29

Nem tervezem mostanság a szexuális együttlétet ha erre gondolsz. És mostanság alatt a legközelebbi jópár hónapot értem. Amúgy ha megint összefort akkor nem is menne műtét nélkül. Éppen azért akarom most követni az orvos utasításait, hogy ne kelljen újabb műtét.

Nah mindegy, azt hiszem, hogy megpróbálom hátha megy ha fel vagyok izgatva, hátha rugalmasabb a szűzhártyám, meg több a nedvesség.

Báááár lehet, hogy jobb lenne egyből orvoshoz visszamennem, mert ha ez a cucc amikor véres és megduzzadt nem jön ki, rohanhatok az ügyeletre... Nah most már tényleg aggódok... Most nem tudom, hogy mit csináljak.

2012. febr. 18. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!