Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van még valamilyen trükk a...

Van még valamilyen trükk a tampon felhelyezésére? Mert nekem nem megy.

Figyelt kérdés

Szóval most először próbálok tampont használni, és már véreztem nem csak pecsételően, és fel is tettem az egyik lábam, de hiába próbáltam benyomni, nem ment be a tampon, de amikor elvettem onnan az fájt. A tampon hegye volt csak véres, max egy félcentire hatolt be, és gondolom az fájt, hogy azt a nedvességet felszívta.

Egyébként mini tamponról van szó.

Van még bármilyen trükk? Vizezzem be vagy valami? Még tükröt is használtam, de így se ment.


2012. febr. 18. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Igen, erre gondoltam, hátha egy kapcsolat tud erre a kellemetlen problémára megoldást...

Jobbakat!!!

2012. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Amikor nem menstruálsz, próbálj felnyúlni az ujjaddal a hüvelyedbe, és tapasztald ki, hogy milyen. Ha már simán megy, akkor a következő menstruációnál jöhet a tampon.
2012. febr. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
45%

Teljesen lazulj el.

Pl.guggoló helyzetben szép lassan kicsit ferdén csúsztasd fel.

De csak akkor használj tampont,ha erősebb a vérzésed másképp kellemetlenebb érzést okozhat.

:)

2012. febr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
45%
tényleg...miért veszödsz tamponnal?? minden nap nyulj föl magadnak 1-2 ujjal és akkor tuti nem forr vissza. tampont csak 6 napig tudsz használni, az ujjazás meg müködik naponta többször is:)
2012. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!