Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellnövelés természetes úton,...

Mellnövelés természetes úton, műtét nélkül? Bevált valakinek valamilyen módszer, tabletta, kenőcs?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót több mint 2éve szedek, görögszénamagot teaként kb 2hónapig ittam, feszesebb lett tőle, de nem nőtt. Mást nem használtam még, most szeretnék kipróbálni hátha.. Ti mit ajánlotok?

2012. febr. 19. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ilyen nincs,feszesebb lett nekem krémtöl,10 ezer volt egy havi adag,de amikor nem kentem megereszkedett megint.ha hizol mondjuk akkor nő a melled is.
2012. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
19%
Ess teherbe tuti nőni fognak a melleid, természetes, műtét nélküli módszer.
2012. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20évesen még nem szeretnék terhes lenni:D
2012. febr. 19. 11:39
 4/6 anonim válasza:
Nem kell szülni ahhoz hogy nagyobb legyen a melled hízással előbb lesz nagyobb a én szültem egy gyereket és nem nőtt csak amíg szoptattam addig volt nagyobb utána ugyanakkora lett mint volt a genetika is hozzájárul de nem mindenkinél az én családomban majdnem mindenkinek nagy a melle de nekem maradt a 75-ös míg a nővéremnek és anyukámnak aki 50-en múlt nekik 85-ös én sajna ebből kimaradtam :S
2012. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

"Sziasztok lányok. Meg szeretnék veletek osztani egy nekem már bevált módszert amivel nem egész egy hét alatt 2cm.t nőtt-duzzadt a mellem. Ezt a módszert emailen kaptam egy mellnövelő és egyéb termékeket árusító helyről. Akit érdekel szerintem próbálja ki ráadásul ingyen van.

Íme a leghatékonyabb gyakorlat:

Lélegezzünk mélyet és tartsuk benn a levegőt 6mp-ig eközben pedig szorítsuk össze a tenyerünkkel a mellünket. (Nem összenyomva középre. Csak markold meg. Befeded a két kezeddel a melled és összeszorítod, mint egy szivacslabdát. Mindkét kézzel külön-külön. De azért óvatosan. Nem szabad fájnia. ) Ha letelt a 6mp, fújjuk ki a levegőt, lazítsunk tenyerünk szorításán, és alulról felfelé irányuló mozdulatokkal finoman labdázzunk a mellekkel egy kicsit, (ezt úgy csináld, ahogy neked jólesik. De ezt is egyszerre. Csak lazítasz a szorításon és egyszerre labdázol vele, mindkét kézzel.) A gyakorlatot végezzük alkalmanként 6szor. Pár hét múlva látni fogjuk a hatást. Nos ezt a receptet kaptam."


A neten akadtam rá, nálam 2 nap után szemmel látható lett a változás.

2012. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HüJenő válasza:
Valakinek esetleg bevált az utolsó kommentelő módszere?
2021. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!